REKLAM

Mike ve Mia Okuldaki İlk Gün

Mike ve Mia Okuldaki İlk Gün Oyunu Oyna

Mike ve Mia’nın Okuldaki 1. Günü geldi ve bu küçük kardeşlerin önlerindeki büyük güne hazırlanmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Bu yüzden, ilk ders zili çalmadan önce, onları evlerinde ziyaret edin ve ilk okul günlerini tamamlamaları için birçok basit adımda onlara yardım edin!

Erken kalkmak zor olabilir ama bu iki minik uykulu olamayacak kadar heyecanlı görünüyor. Bu oyunda tamamlamanız gereken beş farklı adım var. Her şeyden önce, çocukların odalarını toplamasına yardım etmelisiniz. Odadaki ekranın alt kısmında listelenen gizli oyuncakları bulun. Tüm oyuncakları bulduğunuzda, onları oyuncak kutusuna koyma zamanı. Ardından, banyoyu ziyaret etme ve güzel, ılık bir banyo yapma zamanı. Çocukları temizlemek için talimatları izleyin. Kiri temizleyin ve baloncuklarla oynamayı unutmayın! Lezzetli bir atıştırmalık hazırlamaya ne dersiniz? Sonra mutfağa gidin ve lezzetli bir meyveli sandviç hazırlayın. Hazırlanırken zaman uçup gidiyor! Hemen soyunma odasına! Onlar için bir kıyafet oluşturmak için her çocuk için farklı parçalar seçin. Şapka ve çantalarla görünümlerini tamamlamayı unutmayın. Şimdi sen okulu ziyarete hazırız! Beşinci adımda derslere gidin ve katılın. Hayvanları sesleri ve desenleriyle eşleştirin. Vay! Ne öğrenme dolu bir gün!

Bunun gibi daha fazla oyun denemek isterseniz, Çocuk Oyunları koleksiyonumuza göz atın. Burada listelenen tüm oyunları oynamak ücretsizdir! Eğlence!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM