REKLAM

Papa’s Pizzeria

Papa’s Pizzeria Oyunu Oyna

Mamma Mia! Papa’s Pizzeria’dasın! Hamuru yoğurmaya, peynirleri rendelemeye ve pişmiş pizzanın her yerine lezzetli domates sosu sürmeye hazır olun! Papa’s Pizzeria’da şehirdeki en iyi pizzaların şefi olacaksınız. Siparişleri yazarken müşterilerinizin yüzlerine gülümseyin ve aldığınız siparişleri hazırlamak için mutfağa girin. Herkesin en sevdiği yemeği pişirme zamanı!

Merak etmeyin. Pizzaların neden yuvarlak olduğuna dair herhangi bir soruya cevap vermek zorunda değilsiniz ama kutuları kare. Bunun yerine, bir kaydetme yuvası seçerek ve adınızı girerek oyuna başlayın. Oyuncu olarak amacınız müşterilerinizden sipariş almak ve bunları elinizden geldiğince en iyi şekilde yerine getirmektir. Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken 4 istasyon bulunuyor. Sipariş istasyonu, müşterilerinizin siparişlerini verdiği yerdir. Her siparişin ayrıntılarına dikkat edin. Bunlar, soslar, pişirme süresi ve müşterilerinizin pizzalarını nasıl kesmenizi tercih ettiğiyle ilgili bilgileri içerir. Tepeleme istasyonunda, pizzanın üzerine koymak için çeşnileri seçebilirsiniz. Müşterilerinizin pizzalarında ne istediğini görmek için siparişe bakın. Pizza monte edildiğinde, fırına atmanın zamanı gelmiştir! Pizzanı pişirme istasyonuna götür. Müşterilerinizin tercih ettiği pişirme süresine sahip olduğu için zamanlayıcıya dikkat edin. Tamamlandığında pizzayı kesebilirsiniz! Kesim istasyonunda pizzayı istediğiniz sayıda dilimleyin ve siparişinizi teslim etmeye hazır olacaksınız. Daha büyük ipuçları ve daha fazla puan kazanmak için tüm gereksinimleri karşılamaya çalışın. Farklı zevklere sahip çok sayıda müşteri var. Hepsini tatmin edebilir misin?

Geliştirici

Papa’s Pizzeria, Flipline Studios tarafından geliştirilmiştir. Şirket ayrıca ünlü başlıkları Papa’s Freezeria, Papa’s Sushiria ve Papa’s Scooperia’yı da geliştirdi.

Yayın tarihi

14 Mart 2016

Özellikleri

  • Denenecek çok sayıda tarif
  • Farklı zevklere sahip çeşitli müşteriler
  • Pizzalar!
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM