REKLAM

Candy Crush

Candy Crush Oyunu Oyna

Şekerleri yan yana getirerek patlatmaya ne dersiniz? Aslında hepimizin yemeye alışık olduğu bu şekerler bu sefer çok eğlenceli bir oyun ile karşımızda. Şekerci dükkanında size verilen süre içerisinde ne kadar şeker patlatacak ve kaç bölüm ilerleyeceksiniz?

Candy Crush’ın tam sürümünü bulup oynamak için en iyi yeri arıyorsanız, şanslısınız, şu anda bunun için en iyi yerdesiniz, sadece şu anda sizinle tüm oyunu paylaştığımız web sitemizde Candy Crush adlı oyunla harika vakit geçireceğinizden hiç şüphemiz yok, çünkü oyun bir klasik ve bir zamanlar herkes telefonlarında oynuyordu. Artık onu tarayıcınızda da oynayabilirsiniz, burada ve açıklamanın bu sonraki kısmından nasıl yapılacağını öğrenirsiniz, bu yüzden bunu tam olarak okumaktan çekinmeyin! Yan yana oldukları sürece, aralarında iki şeker arasında geçiş yapmak için fareyi kullanacaksınız ve üç veya daha fazla özdeş tatlıdan oluşan sıralar oluşturacaksınız, çünkü bunu yaptığınızda bunlar kaldırılacak ve karşılığında puan alacaksınız. . Amacınız, zamanlayıcı 0’a ulaşmadan önce mümkün olduğunca çok puan almaya çalışmak olmalı. Gün bitmediğinden, sizlerle paylaşmak için daha harika oyunlar hazırladığımız için ayrılmayın, ve onları özlemek gerçekten utanç verici olurdu!

Candy Crush Nasıl Oynanır?

Candy crush oyunu ilk olarak sosyal medya platformu facebook ile tanınan ve tanındıkça sevilen oyunlar arasındadır. Oyunda şekerci dükkanında size verilen süre içerisinde sol tarafta bulunan şekerin boyanmasını sağlamalısınız. Oyunda aynı tarzdaki şekerleri yan yana veya alt alta getirerek patlatacaksınız. Belirli sayıda şeker patlattığınız zaman diğer levela geçeceksiniz. Şekerleri yan yana yada alt alta getirmek için mousenizi kullanabilirsiniz. Bakalım size tanınan süre boyunca ne kadar seviye ilerleyeceksiniz? İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM