REKLAM

Flappy Bird

Flappy Bird Oyunu Oyna

Mobil cihazların yeni eğlencesi olan Flappy Bird oyunu sizlerle. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan Flappy Bird oyunu sitemizde yerini alıyor. Oyunumuzda Super Mario’dan hatırladığımız yeşil tünel boruları arasından geçmeye çalışacaksınız. Boşluk veya mouse’nuzu kullanarak her geçtiğiniz tünel miktarı kadar puan toplayacaksınız. Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra giriş ekranından Start seçeneğine tıklayarak oyunumuzu giriş yapıyoruz. İyi eğlenceler dileriz…

Flappy Bird Oyunu Nasıl Oynanır?

Elbette, Flappy Bird çılgınlığını çok uzun zaman önce bilmeyecek kadar genç olabilirsiniz ve formata aşina olmayabilirsiniz, bu yüzden burada ve şimdi size ne yapacağınızı ve onu nasıl doğru şekilde yapacağınızı öğretmemize izin verin! Kırmızı gagalı sarı bir kuşa sahip olacaksınız ve mümkün olduğunca çok sayıda yeşil tünelden geçerek geçtiğiniz her tünel çifti için bir puan almalısınız.

Tüneller hem yukarı hem aşağıdadır, bu yüzden kuşu ortada tutmalısınız, ekranın altına veya üstüne vurmadan uçmalısınız çünkü vurursanız kaybedersiniz. Kuşun etrafta kanat çırpmasını ve havada kalmasını sağlamak için fareyi tıklayarak ya da bir mobil cihazda oynuyorsanız ekrana dokunmak için parmağınızı kullanın.

Çok erken kaybederseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, ancak ne kadar çok oynarsanız, bu oyunda daha yetenekli olacağınız için o kadar çok ilerleyeceksiniz. Şimdi başlayın, keyfini çıkarın ve bugün buraya sadece sizler için hangi harika oyunların geleceğini görmek için takipte kalın!

Oyun kontrolleri

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM