REKLAM

PK XD

PK XD Oyunu Oyna

Oynayabileceğiniz en eğlenceli oyun türlerinden biri açık dünya oyunlarıdır. Çünkü bu oyunlar, özellikle avatarınız, eviniz ve insanlarla nasıl etkileşim kurduğunuz söz konusu olduğunda, yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza ve sadece kendiniz olmanıza izin verecek. Bu türde oynayabileceğiniz heyecan verici oyunlardan biri de PK XD. Avatarınızı ve evinizi yaratma ve tasarlama özgürlüğünün verildiği bir macera simülasyon oyunudur.

Kendinizi ve evinizi ifade etme özgürlüğünün yanı sıra, PK XD’de insanlarla tanışıp sohbet edebilir, mini oyunlara meydan okuyabilir ve diğer eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Sizi saatlerce eğlendirecek harika bir oyun. Hala ikna olmadınız mı? Bakalım bu oyunun sunduğu diğer özellikler nelermiş.

Herhangi bir evcil hayvan olmadan hangi dünya tamamlanacak? Neyse ki PK XD bunu biliyor, bu yüzden oyuna evcil hayvanları dahil ediyorlar. Yetiştirebileceğiniz birçok farklı evcil hayvan var. Köpekler ve kediler gibi olağan evcil hayvanlar var, ancak timsah, bufalo, su aygırı ve daha pek çok egzotik evcil hayvan da var.

PK XD’nin sunduğu bir diğer özellik ise oyun içerisinde yapabileceğiniz çeşitli görevler veya maceraların bulunması. Bu görevlerin güzelliği, yeni bir sezon geldiğinde güncellenmesi veya değiştirilmesidir. Hatta biraz para kazanmak için pizza dağıtmak gibi başka aktiviteler de yapabilirsiniz.

Bunlar, bu oyunun sunduğu ana özelliklerden sadece birkaçı. Yapacak çok şeyiniz olacağı eğlenceli bir oyun. PK XD mobil bir oyun olsa da, fare ve klavye kullanmayı tercih ederseniz PC’de de oynayabilirsiniz. Nasıl? Pekala, oyunu PC’nize ücretsiz olarak indirip oynamanıza izin verecek bir site olan MinikOyuncu.org’un yardımıyla. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM