REKLAM

Toca Hair Salon

Toca Hair Salon Oyunu Oyna

Hiç kuaför olmayı hayal ettin mi? Güzel saç modelleri yaratmak için saçı kesmek, taramak ve boyamak isterseniz şimdi Toca Hair Salon ile deneyebilirsiniz. Toca Boca tarafından yayınlanan bir eğitim simülasyon oyunudur. Bu oyunda, çeşitli müşterileri saçlarını şekillendirerek güzelleştirmeye çalıştığınız bir kuaför rolü oynayacaksınız. Müşterinizin saçını nasıl şekillendirmek istediğiniz konusunda size özgürce verilir.

Ama iyi bir iş yapıp yapmadığınızı nasıl anlarsınız? Müşterinizin nasıl tepki verdiğine bakmanız gerekiyor. Saçlarına yaptığınız şeyi beğenirlerse gülümserler, şok olurlar, üzülürler, şaşırırlar vb.

Toca Hair Salon Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamaya başladığınızda, yapmanız gereken ilk şey, hangi istemci üzerinde çalışacağınızı seçmektir. Müşteriyi seçtikten sonra, saç şekillendirme işinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Oynarken ilk önce makasın havada uçuştuğunu göreceksiniz. Bu nokta, makası tuttuğunuz anlamına gelir ve saçın içinden geçmek onu keseceğiniz anlamına gelir. Makasın yanı sıra tarak, fırça, saçı yeniden uzatmanız gerekirse saç büyütücü, ustura ve elektrikli ustura da kullanabilirsiniz.

Müşterinizin saçını şekillendirmek için kullanmak istediğiniz ürüne tıklamanız gerekiyor. İşiniz bittiğinde, müşterinizin yeni saç stilini şampuanlamaya geçebilirsiniz. Bundan sonra, müşterinizin daha yakışıklı veya güzel görünmesi için biraz makyaj ekleyebilirsiniz. Makyajdan sonra kıyafetlerini yeni saç stiline uyacak şekilde bile değiştirebilirsiniz. Müşterinizi daha da çekici kılmak için aksesuarlar bile ekleyebilirsiniz. Tam makyaj bittiğinde, yeni müşterinin nasıl göründüğünü görmek için bir fotoğraf bile çekebilirsiniz. Yeni bir müşteri üzerinde çalışmak için eve dönün. Ayrıca, özellikle üzerinde yeni bir saç modeli denemek istiyorsanız, bir müşteri üzerinde tekrarlamayı seçebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM