REKLAM

3 Panda

3 Panda Oyunu Oyna

3 Panda , harika karakterler, çekici grafikler ve ilginç bulmacalar içeren büyüleyici bir macera oyunudur. Kahramanlarımız 3 siyah beyaz panda kaçak avcılar tarafından yakalanır ve bir gemiyle bir yere taşınmak üzere ormanlarından alınır. Kaçmalarına yardımcı olmak, avcıları alt etmek ve zekalarını ve yeteneklerini kullanarak esaretten çıkmak oyuncuya kalmıştır.

Oyun tamamen fare ile kontrol edilebilir: sadece ekrandaki ipuçlarını takip edin veya mevcut eylemleri görmek için farenizi sürükleyin. Bir ok atlama yeteneğini gösterir, ayak izleri karakterlerin farklı bir noktaya hareket etmesini sağlar ve çevrenize bağlı olarak diğer özel eylemler de kullanılabilir. Tek yapmanız gereken imleci hareket ettirmek ve şekil değiştirdiğinde tıklamak.

3 Panda Nasıl Oynanır?

3 Panda oyunu birbirini takip eden birçok ekrandan oluşur ve oyuncunun bir sonrakine geçmesi için her birinde bir dizi eylem gerçekleştirmesi gerekir. Öncelikle, sandığınızdan çıkmanız, ardından bir platform yükseltmeniz gerekir – bu genellikle tam olarak yapılması gereken şey açıklayıcıdır. Sıkışırsanız, bir ipucu almak için her zaman soru işaretine basabilir veya herhangi bir zamanda mevcut ekranı yeniden başlatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM