REKLAM

Arkadaşım Maymun

Arkadaşım Maymun Oyunu Oyna

Charles Darwin Orta Okulu’nda bir maceraya atılmak istiyorsanız Arkadaşım Maymun oyununu oynayın! Prensip Pixiefrog’un büyük bir duyurusu var. Bir şakacı onları okulun her yerine sakladığından, herkesin beslenme çantasını bulması için gönüllülere ihtiyacı var. Şans eseri, Adam ve Jake durumu çözmeyi teklif ettiler. Onlara çok ihtiyaç duydukları bir yardım eli uzatabilir misiniz?

Bu meydan okumada, kafeterya veya koridor gibi her seviyede farklı bir okul alanını keşfedebilirsiniz. Tüm okulu ziyaret etmenin ve heyecan verici sırlarını deneyimlemenin heyecan verici bir yolu. Çıkışa doğru koşarken yemek kutuları için etrafa bakın! Bulduğunuzda, bir sonraki alana geçebilirsiniz.

Oyun nasıl oynanır
Okulun etrafında koşmaya başlamak için Sol ve Sağ ok tuşlarını kullanın. Hareket ederken Aşağı Ok’a basarak Adam’ın sürünmesini ve yuvarlanmasını sağlayın. Zıplamak istiyorsanız, sadece Boşluk Çubuğuna basın! Ancak, bu okul ormanını aşmak için ihtiyaç duyacağın tek hareketler bunlar değil.

Ortamdaki tüm unsurları kendi avantajınıza kullanın! Sarmaşıklara asın, etrafta dolaşmak için lastikleri kullanın ve okulun karşısına geçmek için diğer öğrencilerin üzerine atlayın. Bazı bölgelerde ancak en sevdiğiniz maymun dostunuz Jake’in yardımıyla karşıya geçebiliyorsunuz.

Yine de, arkadaşlarınızdan bazıları dikkatli olmayacak. Değerli sağlık puanlarınızı kaybetmek istemiyorsanız Bull Sharkowsky’den uzak durun! Yangın ve bulanık su gibi diğer tehlikelerden de kaçınmalısınız. Adam’a zarar verecekler ve görevinde seni yavaşlatacaklar! Ne kadar çok beslenme çantası toplarsanız, puanınız o kadar iyi olur. Hepsinin aynı değerde olmadığını biliyor muydunuz? Sarı olanlar size kırmızılardan on kat daha fazla kazandıracak. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM