REKLAM

Dora’nın Evi

Dora’nın Evi Oyunu Oyna

Dora’nın nerede yaşadığını merak ettiyseniz, Dora’nın Evi oyununu kaçırmayın! Cesur maceracı sizi evinin her odasında karşılayacaktır. Annesi, babası ve hayvan dostlarıyla tanışacaksınız! İspanyolca, müzik ve daha birçok beceriyi öğrenmenize yardımcı olacak eğlenceli aktivitelerle dolu bir günün tadını çıkarın!

Oyun, evin her yerine dağılmış 5 mini oyundan oluşuyor. Dahası, her odadaki nesneler ve dekorasyonlarla etkileşime girebilirsiniz. Bu şekilde Dora, hobileri ve ailesi hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz!

Oyun nasıl oynanır
Dora’nın evine hoş geldiniz! Oyunun ilk adımı, önce hangi odayı ziyaret etmek istediğinize karar vermektir. Keşfedebileceğiniz dört oda var: oturma odası, yatak odası, mutfak ve bahçe. Karar verdikten sonra, içeri girmek için herhangi bir odaya tıklayın! Ayrıca, daha fazlasını keşfetmek ve en sevdiğiniz etkinlikleri yeniden oynamak için herhangi bir odaya kolayca dönebilirsiniz!

Odadaki nesnelere ve karakterlere tıklamaya başlayın! 5 aktivite ve daha birçok sürpriz keşfedebilirsiniz. En iyi yanı, tüm görevleri gerçekleştirmek için yalnızca bir fareye ihtiyacınız olacak! Dora, neşeli kişiliği ve üslubuyla size net talimatlar verecek. Onu dinlersen çok eğleneceksin!

İşte oynayabileceğiniz beş oyunun tümü :

– Dora’nın Müzik Aletleri : Guiro, bongo, marakas, gitar veya flüt seslerini birleştirerek neşeli bir melodi çalın!

– Bingo : Bingo kartınıza mümkün olduğunca çok nesneyi damgalayın!

– Giydirme : En iyi maceralarından kostümleri birleştirerek Dora’nın eğlenceli kıyafetleri karıştırmasına ve eşleştirmesine yardım edin!

– Tarifler : Lezzetli Meksika yemekleri pişirmek için mutfakta Dora’nın Papi’sine katılın!

– Sebzeleri ve Çiçekleri Ekin : Tohumdan çiçek ve sebze yetiştirerek bahçeciliği ilk elden öğrenin!

Her odadaki sırları keşfedin! Ana oyunların yanı sıra her odada birçok ilginç nesne bulacaksınız. Her şeye tıklamanızı öneririz! Bu sayede renkli yıldızlar bulacak, Dora’nın ailesi hakkında bilgi edinecek ve hatta bonus aktiviteler keşfedeceksiniz! Umarız Dora’nın evindeki bu turdan keyif almışsınızdır! Dora’nın hayranıysanız, kesinlikle onun ve ailesi hakkında daha fazla şey öğrenme şansına sahip olacaksınız. Babası, annesi ve hatta sevimli kahverengi yavrusuyla tanışacaksınız! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM