REKLAM

Hayat Simülatörü

Hayat Simülatörü Oyunu Oyna

Hayat Simülatörü ile binlerce farklı hayat yaşamak sizin elinizde! Her yeni hikaye ile dünyayı yepyeni gözlerle keşfedin, karakterinize beşikten mezara kadar liderlik edin ve hayatınızı dilediğiniz gibi yaşayın. Hayattaki her şeye tanık olun ve sürpriz olayların kilidini açmak için rastgele günlük olaylara tepki verin!

Rastgele bir cinsiyete sahip rastgele bir ülkede hayata başlayacaksınız. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, aileniz üzerinde başka seçeneğiniz yok. Böylece kaderin size verdiği şeyi alırsınız ve onunla kendi geleceğinizi kurarsınız. Hayatının aşkıyla tanış, evlen ve bebek sahibi ol. Burada, gerçek dünyanın size sunduğu her seçeneğe sahipsiniz. Erken yaşta okumaya başla ve başarılı bir hayat yaşa ya da kopya çek ve anne baban seni dışarı atana kadar onlarla iyi geçinmeye çalış! Kendinize yeni hedefler belirleyin, her şeyin mümkün olduğu bu alternatif dünyada en uzun ve en kısa hayatınızı yaşayın! İyi eğlenceler dileriz.

Bu tarzda simülasyon oyunlarını seviyorsanız, God Simulator‘a göz atabilir ve kendi inanç sisteminizi oluşturabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM