REKLAM

Lep’s World

Lep’s World Oyunu Oyna

Arkadaşınız Toto’nun tekrar yardımınıza ihtiyacı var! Sizin rehberliğiniz olmadan tamamlanamayacak bir maceraya çıkmayı planladı. Toto, en çok beklenen hazine sandığının kendisini beklediği noktaya ulaşmak ister. Yolun tamamı ölümcül tuzaklar ve canavarlarla dolu olduğu için bu yolculuk hiç de kolay olmayacak. Ona hemen yardım etmek ister misin? Toto Macera Dünyasına katılın ve her seviyeyi bitirmek için 3 anahtarın hepsini almasına yardım etmeye hazır olun!

Üç eşsiz ve sevimli karakterden 1’ini seçin ve bu yepyeni macera oyununda Toto ile harika bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın! Kana susamış zombiler her yerde dolaşıyor, bu yüzden onların farkında olun ve hedefinize ulaşmak için tehlikeli engelleri aşmayı unutmayın. Ekranın üst kısmına bakarak karakterinizin güç çubuğunu takip edin! Onu boşluk arasına düşürmeyin aksi takdirde oyununuzu kaybedersiniz.

Karakterinizi 24 süper eğlenceli ve bağımlılık yapıcı seviyenin tamamında kontrol etmek için atlama yeteneklerinizi test edin! Tüm 3 anahtarı alın ve karakterinizi yükseltmek ve gücünü artırmak için toplayabildiğiniz kadar çok para toplamaya çalışın! Bu aynı zamanda gelişmiş seviyelerin kilidini açmanıza ve hazine sandığını almanıza yardımcı olacaktır. Bu HTML5 platform oyununun tadını çıkarmak için farenin sol düğmesini kullanın veya cep telefonunuzun ekranına dokunun! İyi eğlenceler çocuklar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM