REKLAM

Let’s Fish

Let’s Fish Oyunu Oyna

Let’s Fish oyunu ile çok detaylı bir balık tutma macerası başlıyor! Balık tutma yarışmalarına katılabilir ya da sadece kendiniz için balık tutabilirsiniz. Dünyayı gezebilir ve iyi balık tutma yerleri bulabilirsiniz. Dünyadaki en iyi balığı avlamaya çalışın! Balıkçılıktan para kazanabilir ve balıkçılık ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Let’s Fish, para kazanmak için her tür balığı yakalayarak sanal bir gölde bir gün geçirmenizi sağlayan strateji unsurlarına sahip harika bir balık tutma oyunudur. Bazı solucanlar, olta, oltalar ve tabii ki bir kanca gibi ihtiyacınız olan en temel ekipmanla başlayın. Yakında daha iyi tür yemler, yeni çubuklar ve çok daha fazlasını satın almak için çok para kazanacaksınız.

Bu oyunu dünyanın her yerinden birçok başka oyuncuyla birlikte oynayacaksınız, böylece oyununuzda ilerledikçe onlarla sohbet edebilirsiniz. Ağlar, araçlar ve daha fazla ekipman satın alın ve yapabileceğiniz en büyük ve en şişman balıkları toplayarak seviye atlayın. Minikoyuncu.org’da bu eğlenceli bağımlılık yapıcı oyunu Let’s Fish oynarken iyi eğlenceler!

Not: Oyunu tam ekran modunda oynayın

Oyun kontrolleri:
Etkileşim için “FARE” ve “SOL-TIKLAYIN” tuşlarını kullanın.

İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM