REKLAM

Ninja Tavşan

Ninja Tavşan Oyunu Oyna

Ninja Tavşan’ın maceralarına hoş geldiniz! Konu önemli görevler olduğunda bu ninjanın sınırı yok! Bu sefer süper kahramanımız köylülerin çocuklarını büyük canavardan kurtarmaya hazır. Bu yolculuk tehlikeli olacak ama kalbinizi cesur tutun ve inancınızı koruyun. Ninjamızın bu masum çocukları kurtarmak için yardımına ihtiyacı olacak. Şimdi hazırsanız macera başlasın!

Hayvan köyünün vatandaşları da dahil olmak üzere herkesin bir süper kahramana ihtiyacı var. Ninja tavşan oldukça yetenekli ama böylesine önemli bir görev için bir yedeğe ihtiyacı var. İşte bu yüzden bugün buradasınız! Büyük canavarı yenip çocukları kurtaracaksın! Bu eğlenceli macera oyununda amacınız kafeste tutulan çocukları bulup bitiş çizgisine götürmektir. Yolda toplayabildiğiniz kadar havuç toplamalısınız. Kahramanımıza enerji verecekler. İlerlemek için, kancanızı duvarlara atmalı ve yollardan zıplamalısınız. Çocukları kurtardıktan sonra, nereye giderseniz gidin sizi takip edecekler. Bitiş noktasına ulaştığınızda, bir “FINISH” düğmesi göreceksiniz. Seviyeyi tamamlamak için düğmeye tıklayın. Engellere dikkat edin! İlerlemenizi engelleyebilecek bazı mekanizmalar veya konular bulacaksınız. Bazı hileli stratejiler kullanarak bunları kendi avantajınıza da çevirebilirsiniz. Şimdi oynatma düğmesine tıklayalım ve oyunu bitirmek için neler yapabileceğinizi görelim!

Şimdi diğer süper kahraman karakterlerimizle başka heyecan verici yolculuklara çıkmak için ücretsiz ve çevrimiçi macera oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın!

Geliştirici

Mad Buffer, Ninja Tavşanı geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Mart 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanması gereken 12 zorlu seviye
  • Kaydedilecek sevimli karakterler
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM