REKLAM

Roller Splat

Roller Splat Oyunu Oyna

Roller Splat’ta! renkli bir strateji deneyimi sizi bekliyor! Renkli boyalarınızı tüm platformlara, köşelere ve her küçük küçük noktaya püskürtün! Oyunun amacı boyasız hiçbir nokta bırakmamaktır. Topunuzu yönlendirmek için iyi bir strateji oluşturmak için derinlemesine düşünün çünkü bu top istediğiniz zaman durmuyor. Labirentlerden çıkış yolunu keşfetmeye hazırsanız, oyuna başlayalım!

Bu eğlenceli bulmaca oyununda her seviyede bir labirent var. Ve amacınız labirentte renkli topu yuvarlamak ve her noktayı boyamak. Ancak oyunun en büyük zorluğu, topun hareket ettiği anda direkt olarak gitmesi. Yani duvarlara çarpmadıkça onu durduramazsınız. Top için iyi bir rotasyon stratejisi yapmalı ve labirentte beyaz boşluk bırakmamalısınız. Değilse, seviyeyi tamamlayamazsınız. Farenizi kullanarak topu gitmesini istediğiniz yöne doğru kaydırabilirsiniz. Veya oynamak için yukarı, aşağı, sol ve sağ klavye oklarını kullanabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe ve seviyeleri geçtikçe yeni toplar mevcut olacak. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Geliştirici

Yello Games LTD bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Temmuz 2020

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Keşfedilecek birçok labirent seviyesi
  • Çoklu top seçenekleri
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Farenizle oynayabilirsiniz. Ayrıca, sola gitmek için sol oku, sağa gitmek için sağ oku, yukarı gitmek için yukarı oku ve aşağı gitmek için aşağı oku kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM