REKLAM

Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya

Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya Oyunu Oyna

Popüler oyun serisinin bu bölümünde, Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya bir kez daha geri döndü ve dünyayla savaşmaya hazır. Bu sefer gözünü Rusya’ya diker. Amacı, burada bulabileceği her değerli eşyayı çalmaktır. Bu macerada ona katılmaya hazır mısınız?

Ne derler bilirsin: Sevdiğin şeyi yapmalısın. Bob hırsızlığı sever. Hatta yaptıklarıyla dünya çapında ünlendi. Bir fare kadar sessiz ve kimse gelmiyor gibi görünüyor. Öyleyse ona muhalefet edenler, dikkat etseniz iyi olur! Ama bu ülkeye yabancı olduğu için yardıma ihtiyacı olabilir. Amacınız her seviyeyi kupayı çalarak ve yakalanmadan kaçarak tamamlamaktır. Ancak üstesinden gelmeniz gereken birçok tehlike var. Onları deviremeyeceğiniz için büyük ve güçlü korumalara dikkat edin. Güvenlik kameralarına yakalanmayın, diğer korumaları devirmeyin ve sizinle hazine arasında duran kilitli kapıları açmayın. Daha fazla para çalmak ve oyun içi mağazadan size yardımcı olacak yeni şeyler satın almak için etrafta gördüğünüz eşyalara tıklayın. Sonunda başlamadan önce bir ipucu. Yakında bir gardiyan varsa her zaman gölgelerde saklanabilirsin. İyi şanslar!

Bob burada işini bitirebilir ama başka ülkelerde de yardıma ihtiyacı var. Soyguncu bob oyunları koleksiyonumuza göz atın ve eğlencede ona katılın.

Geliştirici

Kizi, Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

30 Kasım 2017

Özellikleri

  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Güzel grafikler
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Nesnelerle etkileşim için sol ve sağ ok tuşlarını, hareket etmek için yukarı ok tuşlarını kullanın. Bir muhafızın yakınındayken onları yere sermek için boşluk tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM