REKLAM

Prenses Göz Makyajı

Prenses Göz Makyajı Oyunu Oyna

Makyaj oyunları, genç kızlara herhangi bir acı vermeden veya çok fazla para harcamadan kozmetik dünyasını tanıtmanın harika bir yoludur. Büyük Buhran’da kullanılan en yaygın makyaj türleri pastel boyalardı, ancak bugün kızların makyajı için güvenli, toksik olmayan ve çok ekonomik birçok farklı seçenek var. Makyajı eğitici bir aktivitenin parçası olarak kullanırken, kızlar gerçek doğal renklerini anlamalarına ve onlara gerçekçi bir görünüm kazandırmalarına yardımcı olacak bir dizi renk ve ton kullanmayı düşünmelidir. Kızlar, temel bilgileri öğrenerek ve doğru makyaj ürünlerini kullanarak makyajlarını güvenle uygulamayı ve aynı zamanda eğlenmeyi öğrenebilirler.

Gözler için mükemmel makyaj nasıl yapılır:
Bu oyun, alışık olduğunuz çevrimiçi makyaj oyunlarının çoğundan biraz farklı çalışır, çünkü öncelikle, her biri farklı bir tasarımda elde etmeye çalışacağınız yedi tür göz sanatı olacaktır, bu nedenle ekrandaki talimatları izlemeniz gerekir.

Ekranda, göz kalemi, pastel boya, allık, ruj, göz farı boyası, parıltı ve daha pek çok kullanmanız gereken ürün ve kozmetik ürünleri alacaksınız ve üzerlerine tıklayıp uygulamanız yeterli. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM