REKLAM

Cube Craft 3D

Cube Craft 3D Oyunu Oyna

Cube Craft 3D adlı yeni bir Minecraft oyununu dikkatinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Steve ile baş döndürücü yeni bir maceraya hazır olun! Sonsuz bir küp dünyası zaten sizi bekliyor. Oyuna yeni ışıklandırma ve yeni grafikler eklendi. Oyun şimdi daha da havalı ve eğlenceli hale geldi. Su ve lav dahil olmak üzere çeşitli yapıların inşası için birçok yeni blok eklendi.

Birkaç yıl geçti ve oyun bugün hala çok popüler. “Cube Craft 3D”, gerçek bir oyun temelinde oluşturulmuş harika bir Minecraft klonudur. Ve şimdi denemek için fırsatınız var.

Nasıl oynanır?
Büyük bir blok dünyasına geçin. Burada amacınız taş, ahşap, toprak, su, tuğla, kum ve daha fazlası gibi kaynakları toplamaktır. Malzemeleri topladıktan sonra büyük bir ev inşa etmeye başlayabilirsiniz. Ya da sadece hayal gücünüzün yettiği herhangi bir binayı inşa edebilirsiniz. Mobları unutma. Her an size saldırabilirler ve kendilerini savunmak zorunda kalacaklar. Bunun için kendinizi tehlikelerden korumak için bir tür çit inşa etmek en iyisidir. Ama sonsuza kadar evde kalamazsın çünkü Steve’in bir şeyler yemeye ihtiyacı var. Bir kılıç veya yay alın ve ava çıkın, domuzları öldürün ve et alın. Vakit kaybetmeyin ve oyuna başlayın. İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM