REKLAM

Krunker.io

Krunker.io Oyunu Oyna

Krunker.io hızlı tempolu, pikselli, birinci şahıs bir tetikçi minecraft oyunudur. Bu oyunda, pikselli bir dünyaya düşüyoruz ve dünyadaki diğer oyunculara karşı savaşıyoruz. Krunker.io’in size sunacak çok şeyi var ve son derece eğlenceli bir oyun. Bu oyun zaman geçirmek için rasgele oynanabilir ya da diğer oyunculara karşı ciddi bir rekabet içinde oynanabilir.

Savaşmadan önce, dedektif, roketçi, ajan, koşucu, Bowman ve avcı dahil olmak üzere 11 farklı sınıftan birini seçin. Her sınıfın farklı bir tarzı ve kıyafeti var. Dahası, her sınıfın farklı bir birincil ve ikincil silahı vardır. Tetikleyici, örneğin, bir saldırı tüfeği ve tabanca taşır.

Birçok oyunun yanı sıra, bu oyunda harika silahlar da var. Saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfeği, av tüfeği, tabanca ve hatta akimbo uzis gibi ölümcül silahlardan birini seçin. Her silahın farklı avantajları vardır – örneğin, keskin nişancı bir kapsamı vardır ve uzun mesafeli dövüşler için mükemmeldir.

Nişancı oyunları gidince, bu çok eğlenceli. Asıl birinci şahıs oyunu, telaşlı ve hızlı tempolu. Karakterler hızlı hareket eder ve oyuncuların vurulmaması için güvenliklerinde olması gerekir.

Bu oyunu öne çıkaran bir başka özellik de harika harita seçimi. Kullanıcılar kendi harita oluşturmalarını gönderebilirler – aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı harita vardır. Harita tasarımlarının yaratıcılığı mükemmel – kayalık lav manzaralarından antik Aztek piramitlerine kadar her şeyde oynanıyor.

Son olarak, oyuncular sosyal bölümdeki skorlarını takip edebilir. Basitçe sosyal tıklayın ve Krunker.io web sitesine gidin – bu, lider tablolarını ve diğer istatistikleri gösterir. Bugün pixelated dövüş becerilerinizle lider masasında bir yer kazanabiliyor musunuz?

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM