REKLAM

Mine Clone 2

Mine Clone 2 Oyunu Oyna

Mine Clone 2’te kendi dünyanı kur! Yepyeni bir dünyada önünüzde çok sayıda fırsat var. Kendi dünyanızı kurmaya ve içindeki her şeyi kendi başınıza inşa etmeye hazır olun! Ve piksellerle çalışmayı seviyorsanız, bu oyunun en büyük hayranı olacaksınız!

Burada kendinizi birinci şahıs bakış açısıyla bulacaksınız. Elinizde bir silah var ama o silahı düşmanlarınızı yok etmek için kullanmayacaksınız. Bunun yerine, blokları vuracaksınız. Dilerseniz bazı blokları ortadan kaldırabilirsiniz, ancak isterseniz yeni bloklar da oluşturabilirsiniz. Karo envanterinizi açmak için E tuşunu kullanın. Orada toprak, kum, kaya, ahşap veya yaprak gibi ancak bunlarla sınırlı olmayan pek çok karo çeşidi göreceksiniz. Bunlardan dilediğinizi seçip dilediğiniz şekilde ve her türlü yapıyı inşa etmekte özgürsünüz. Tüm isteklerinize göre bir dünya yaratmaktan çekinmeyin; oynanışı seçin, dünya boyutunu ve gün uzunluğunu belirleyin ve bir jeneratör ayarlayın. Daha sonra, bu maden taşlarıyla oynamak için kendi başına olacaksın! Bakalım elinizden ne çıkacak!

Geliştirici

Great Games, Mine Clone 2’i geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Mart 2019

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Oluşturulacak rastgele özel dünya
  • 3D piksel sanatı!
  • Stratejik düşünmenin gerekliliği

Kontroller

Taşımak için WASD tuşlarını, döşeme envanterini açmak için E tuşunu kullanabilir ve ardından döşemeleri oluşturmak veya kaldırmak için sol tıklayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM