REKLAM

Voxiom.io

Voxiom.io Oyunu Oyna

Voxom.io madencilik ve işçiliği elemanları ile bir 3D gerçek zamanlı çok oyunculu savaş royale oyunudur. Daha iyi doğruluk için nişan almak için F tuşunu kullanın veya sağ fare tuşunu basılı tutun. İşçilik silahları yükseltebilir. Bazı yapılar her zaman diğerlerinden daha iyi yağma üretir.
Bir blok tutarken, blokları toplu olarak yerleştirmek için duvar moduna geçmek için sağ tıklamayı kullanın.Toplulukla sohbet etmek, en son bilgileri ve haberleri almak için discord katılın!

Voxiom.io ücretsiz bir oyun oyunudur. Nihai 100 oyunculu gerçek zamanlı çok oyunculu voksel battle royale birinci şahıs nişancı oyununa hoş geldiniz. Bu ücretsiz oyunda prosedürel olarak oluşturulmuş haritalar bulunur. Oyuncular katıldığında, ısınma adasında doğarlar ve yeterli oyuncu olduğunda oyunun başlamasını beklerler. Oyun başladığında, oyuncular hayatta kalan son kişi olmak için savaşmak için savaş adasında rastgele bırakılmaya başlarlar. Çeşitli silahlar, kürekler, sarf malzemeleri ve bloklar içeren çeşitli kademelerdeki sandıklar adanın her yerine dağılmış durumda. Oyuncular, hayatta kalan son kişi olmak ve oyunu kazanmak için savaşmak için bu öğeleri bulmalı ve kullanmalıdır. Oyun boyunca sürekli olarak zehirli sis, savaş adasını yavaşça küçültecek ve oyuncuyu birbirini bulup ortadan kaldırmaya zorlayacaktır.

Kontroller

W-ileriye doğru hareket et
S-geriye doğru hareket et
A-sola hareket et
D-sağa hareket et
BOŞLUK ÇUBUĞU-atlama
X-envanteri açın (öğeleri değiştirmek için sol tıklama ve sağ tıklama kullanın)
C – crouch tutun
Shift – sprint tutun
Sekme tut-Haritayı görüntüle
Sol fare düğmesi-öğe üzerinde birincil eylem: ateş / kullanım öğe / tüketmek öğe
Öğe üzerinde sağ fare düğmesi veya F – ikincil eylem: amaç / anahtar blok yerleştirme modu

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM