REKLAM

Bisiklet Yarışı 3

Bisiklet Yarışı 3 Oyunu Oyna

Bisiklet Yarışı 3’te motosikletiniz yolları sallamanız için sizi bekliyor! Bisikletinize binin ve bu maceralı yolda içinizdeki çılgın bisikletçiyi serbest bırakın. Tek yapmanız gereken motosikletinize hakim olmak ve bu riskli ama bir o kadar da heyecanlı yollarda gidebildiğiniz kadar ileri gitmek. Motosikletini sürmeye ve yolları ateşlemeye hazır mısın?

Artık ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu görebilirsiniz. İçinden geçmen gereken tepeler olacak ve bunlar sadece başlangıç. Yol zorlu ama üstesinden gelebilirsin, değil mi? Yokuşlardan geçerken yakıtınıza ve aldığınız mesafeye dikkat etmeniz gerekiyor. Amacınız, size güncellenen yeni hedeflerle gidebildiğiniz kadar gitmek. Yine de, araba sürerken benzininizin bitmesi birkaç saniye meselesidir. Bu yüzden her zaman ekranın sol üst köşesindeki göstergeye dikkat edin ve kırmızı bir bidon içinde en yakın yakıt bonusuna ulaşmaya çalışın. İleri gitmek için sağdaki gaz pedalına, geri gitmek için soldaki pedala tıklamanız gerekir. Sadece ihtiyacınız olduğunda bu pedallara tıklayarak hızınızı ve yakıt tüketiminizi dengelemeye çalışın! Yolda topladığınız paralarla yakıt kapasitenizi, motor gücünüzü, lastiklerinizin kalitesini ve motosikletinizin dengesini artırabilirsiniz. Bunlar, bu mesafeleri daha kolay almanıza yardımcı olacaktır. Seçebileceğiniz farklı motosikletler ve motosikletler ve kendinize meydan okumak için farklı yollar var. Ama lütfen güvenliğinizi gözden kaçırmayın. Eğer çökersen, baştan başlaman gerekir. Öyleyse, hazırsan, başla ve bu bisiklet yarışını salla!

Motosikletinizle yolda kendinize meydan okumayı seviyorsanız, buradaki ücretsiz ve çevrimiçi motor oyunları koleksiyonumuza bir göz atmalısınız!

Geliştirici

SoftGames Azerion, Bisiklet Yarışı 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

Kasım 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Kişiselleştirilebilir araç özellikleri
  • Kilidi açılacak çeşitli yol türleri
  • İçinden geçmek için bağımlılık yaratan yol haritası
  • Kilidi açılacak motosikletler

Kontroller

Ekrandaki pedallara basmak için bilgisayarınızın faresini kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM