REKLAM

Moto Madness

Moto Madness Oyunu Oyna

Moto Madness’ta içinizdeki heyecan arayıcısını açığa çıkarmaya hazırlanın! Dikkat: Bu oyun korkaklara göre değil! Yeterli cesaretiniz, beceriniz ve hızlı refleksleriniz varsa kaskınızı takın ve bir hız delisi olmaya hazır olun!

Motosikletler hızlı, çevik ve sürüşü harikadır! Bu oyundaki amacınız yüksek puan alarak dünyanın en iyi bisikletçisi olduğunuzu kanıtlamak! Bunu yapmak için mümkün olduğu kadar uzağa gitmelisiniz. Oyuna başladığınızda garajdan bir motosiklet seçin. Başlangıçta yalnızca bir motosikletiniz olacak, ancak oyunu oynadıkça ve para kazandıkça geri kalanın kilidini açabilirsiniz! Yolculuğunuza başlamak için oynat’a tıklayın. Karakteriniz kendi başına hareket edecek ancak yönünü ve hızını kontrol etmeniz gerekiyor. Hızlanmak için W tuşunu, sola ve sağa dönmek için A ve D tuşlarını kullanın. Sürüş yaptıkça puan kazanacaksınız ancak puanınızı katlamak istiyorsanız diğer araçlara yakın sürüş yapmalısınız! Yakından geçtiğiniz her araç için 100 puan kazanacaksınız. Yine de dikkatli olun! Bir araca çarparsanız, Bisikletinizden düşeceksiniz ve yeniden başlamak zorunda kalacaksınız! Garajdaki diğer tüm motosikletlerin kilidini açabilir misin?

Bundan sonra Motor Oyunlarımıza göz atmayı unutmayın ! Denemeniz için çok sayıda eğlenceli ve zorlu oyun topladık! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM