REKLAM

Offroad Moto Mania

Offroad Moto Mania Oyunu Oyna

Offroad Moto Mania’da kazanmak için burada olduğunuzu diğer sürücülere göstermenin zamanı geldi! Aklınızda tek bir şey var, o da kazanmak! Bu sürükleyici 3D oyunda her yarışı kazanabilecek misin?

Asfalt pistlerde yarışmak çok kolay! Asıl zorluk offroad’ta yatıyor! Bu oyunda amacınız katıldığınız her yarışı kazanmaktır. 8 parkur ve karşılaşacağınız çok sayıda rakip var. Parçaların kilidini tek tek açıyorsunuz, o yüzden ilkiyle başlayın. Başlangıç ​​çizgisindeyken geri sayım bittiğinde sürüşe başlayabilirsiniz. Sürüş yapmak ve keskin dönüşlere dikkat etmek için WASD tuşlarını kullanın. Engellere çarpmak bisikletinizden düşmenize neden olur ve siz ayağa kalkmaya çalışırken rakipleriniz sizi geride bırakabilir. Her seviyede benzersiz bir parkur vardır, bu nedenle her yarışı kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bir yarışı kazanmak aynı zamanda size para kazandıracak ve bunu daha iyi motosikletler satın almak için harcayabilirsiniz! Tadını çıkarın ve gözlerinizi yolda tutun!

Adrenalininizi yüksek tutmak ve farklı parkurlarda rakiplerinizi yenmek için Yarış Oyunları koleksiyonumuza göz atın ! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM