REKLAM

Süper Motor Yarışı

Süper Motor Yarışı Oyunu Oyna

Süper Motor Yarışında kendinizi şimdiye kadarki en büyük motosiklet yarışına başlamak için hazırlayın! Yüksek rampalarla dolu büyük bir hazırlık alanında iyi bir hazırlıktan sonra, sizi durduramayacak hiçbir şey yok! Hazır olduğunuzda renkli platformda durun ve yarışa başlayın. Biraz çaba ve iyi bir strateji ile altın kupa sizin! Parmaklarınızı çaprazlayın ve oyuna başlayın!

Hayatınızın en önemli yarışı için şimdiye kadar çok çalıştığınızı ve başlamak üzere olduğunu hayal edin. Önce gelmek için yapmanız gereken şey, yarış için ısınma ve sahayı tanımak için hazırlıkta kendinize biraz zaman ayırmaktır. Başlamaya hazır olduğunuzda, yeşil veya sarı ışıklı platformlarda durun ve boşluk düğmesine basın. Yarışmak istemiyorsanız, hazırlık sahasında kalıp kasıtlı olarak araba sürebilirsiniz. Ayrıca, ekranın sol altında “haritayı değiştir” yazılı küçük bir seçenek düğmesi göreceksiniz. İki farklı harita seçeneğiniz var. İlki, yüksek rampalarda engelsiz olarak gidebileceğiniz açık bir alandır. İkincisi, çok sayıda seyircinin bulunduğu bir açık hava yarış aşaması iken, yarış yolu bariyerlerle teslim edilmiştir. Alanınızı seçtiyseniz ve yarışmaya hazırsanız, oyuna başlayalım!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi yarış oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Barnzmu, Süper Motor Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Temmuz 2020

Özellikleri

  • 2D Motosiklet yarışı
  • Renkli grafikler
  • Birden çok harita
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Hareket etmek için sol ve sağ okları kullanın. Yarışa başlamak için sürücü ve boşluk düğmesi için yukarı ok.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM