REKLAM

Şehir Otobüsü Simülatör

Şehir Otobüsü Simülatör Oyunu Oyna

Şehir Otobüsü Simülatör’de şimdiye kadarki en iyi otobüs şoförü olmaya hazırlanın! Otobüs sürmeyi denemiş olsanız da, bu sizin için yeni bir konsept olsun, bu simülasyon oyunu mümkün olan en gerçekçi deneyimdir! Yolcuları alın ve bir sonraki istasyona güvenli ve sağlam bir şekilde götürün. Bunu yapabilir misin?

Şu anda sandalyenizde oturup ekrana bakmaktansa büyük bir otobüs kullandığınızı hayal edebiliyor musunuz? Artık böyle bir şeyi hayal etmenize gerek yok! Bu eğlenceli simülasyon oyunu sayesinde emniyet kemeriniz oturmuş şekilde koltukta oturuyormuş gibi ve durma noktalarını kontrol etmek için haritaya bakıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ancak çoğu eğlenceli oyunda olduğu gibi, başarmanız gereken bir hedefiniz var. Katları geçmek için yolcuları almalı veya bir sonraki istasyona güvenli bir şekilde bırakmalısınız. Hareket etmek için klavye oklarınızı kullanın ve yolu sürücünün gözünden görebilmeniz için kamera görünümünü değiştirmek için “C” tuşuna basın! Oyun ekranının sol tarafında yönünü görmek için haritayı kontrol edebilirsiniz. Yeşil ışık, gitmeniz gereken istasyonu simgeliyor. Oyun modlarını klasik, zaman mücadelesi ve serbest dolaşım olarak seçebilirsiniz. İyi şanslar ve iyi sürüşler!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi otobüs oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

JulGames bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Haziran 2019

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Otobüs sürüş simülasyon oyunu
  • 3 farklı oyun modu seçmek için
  • Sürmek için çeşitli otobüsler

Kontroller

Gezinmek için klavye oklarını kullanın. Kamera görünümünü değiştirmek için “C” tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM