REKLAM

Sevimli Pony Boyama Kitabı

Sevimli Pony Boyama Kitabı Oyunu Oyna

Sevimli Pony Boyama Kitabı’nda sevimli midillilerin canlı dünyasına dalın ve harika görüntülerini renklendirmelerine yardımcı olun. Bu midilliler sıradan atlardan çok farklı! Renkli kalemlerinizi alın ve bu sevimli hayvanlara harika renkler verin!

Bu midilliler büyülü ve bunu görüntülerine yansıtmalısınız. Bu oyunun amacı oldukça basit. Tek yapmanız gereken midillilerin çeşitli resimlerini istediğiniz gibi farklı renklerle boyamak. Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Oynamaya başlamak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. O zaman bir resim seçme zamanı! Bu oyun, renklendirebileceğiniz sevimli midillilerin 5 farklı görüntüsüne sahiptir. En çok beğendiğiniz birine tıklayın ve başlayalım! Ekranın yanında renk paletini göreceksiniz. Bunu kullanmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, seçmek için bir renge tıklamak. Ardından, seçtiğiniz renkle boyamak için çizimin bir bölümüne tıklayın. Renk tablosunu tıklayıp sürükleyerek ekranda hareket ettirebilirsiniz. Bir hata yaparsanız, renk tablosunun altında bulunan ok düğmesine tıklayarak son hareketinizi geri alabilirsiniz. Bittiğinde, görüntüyü bilgisayarınıza kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz!

Boyama oyunları koleksiyonumuzdaki oyunlarla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve canlı renklerle oynayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

DL Studio, Sevimli Pony Boyama Kitabını geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Haziran 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 farklı midilli resmi
  • Kullanılacak geniş bir renk paleti
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM