REKLAM

Kale Savaşı

Kale Savaşı Oyunu Oyna

Bugün kendinizi bir kral olarak denemek için harika bir fırsatınız var. Bu sorumluluğu almaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise, bu kaleler savaşının başladığı anlamına gelir. Düşmanın topraklarını ve kalesini ele geçirmesi gereken devasa bir orduyu kontrol edeceksiniz. Bu oyunda bir insan ırkı olarak oynayacak ve kötü orklara karşı savaşacaksınız. Buna ek olarak, taht için savaşmak için çok daha ilginç hale gelecek çeşitli kartları toplamak için harika bir fırsat var. Vakit kaybetmeyin ve başlayalım!

Nasıl oynanır?
Bin Krallık ülkesinde, bu sihirle dolu çok zor bir dünya. Bu yerde en inanılmaz savaşları göreceksiniz. Her iki tarafın da kazanmak istediği, insanlar ve orklar olmak üzere iki ırktan oluşan bir savaş. Ancak, ne yazık ki sadece biri kazanan olabilir. Zorlu bir rakibi yenebileceğinizi düşünüyor musunuz?

Önünüzde belirli yapıları inşa edebileceğiniz geniş bir yer olacaksınız. Örneğin, okçulu askeri kışlalar, piyade veya okçulu büyük kuleler. Ayrıca, daha da fazla altın getirmeye başlayacak olan altın madenleri inşa edebilirsiniz. Ana görev, rakibin ana binasını yok etmek ya da kendinizinkinin yok edilmesini engellemek olacaktır. Kışla inşa edildiğinde, herhangi bir düşman binasına asker gönderebilirsiniz. Zaferler için para ve sihirli kartlar alacaksınız. En güçlü kart destesini toplayın, böylece kimse sizi yenemez. Size iyi şanslar diliyoruz ve oyunun tadını çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM