REKLAM

Kick The Buddy

Kick The Buddy Oyunu Oyna

Kick The Buddy’de stresten kurtulma zamanı! Buddy’ye çekiç ve bıçaklarla ve hatta tabancalarla vuracaksınız. Ama endişelenme! Bu sadece bir oyun dostum! Biraz ter atın ve öfkenizden kurtulun! İyi eğlenceler!

Bugün kızgın mı yoksa stresli mi hissediyorsunuz ve zehir tükürmek için bir şeye mi ihtiyacınız var? Cevabınız evet ise, doğru yerdesiniz! Bu oyunda Buddy’nin kaderini siz şekillendireceksiniz! Ama bu onun için şeytani bir şey değil, amacınız onu zorlu bir şekilde eğiterek tüm zamanların en büyük kahramanı olmasına yardım etmek! Hayatınızın bu hayati görevine hazır mısınız? Ardından oynat düğmesine tıklayın ve oyuna başlayın. Amacınız onu bir denizci olarak eğitmek. Onu yumruklayacak, atacak ve hatta vuracaksınız. Bu oyunu oynamak için farenize ihtiyacınız var. Ona yumruk atmak için kafasına dokunun ve ateşli silahlar otomatik olarak ateşlenecektir. Arkadaşınızı sürükleyerek de onu dışarı atabilirsiniz. Oyuna devam ederken para kazanacaksınız. Silahınızı yükseltmek için bu paraları kullanın. Tabanca, el bombası, çekiç vb. Arasından seçim yapabileceğiniz 12 farklı seçeneğiniz var. Onu bu kadar sıkı eğitmeye gerçekten hazır mısınız? İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamanız gerekiyorsa, ücretsiz ve çevrimiçi silah oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

kiz10.com Kick The Buddy’i geliştirdi.

Yayın tarihi

6 Haziran 2019

Özellikleri

  • Bağımlılık yapan oyun
  • Yükseltmek için çeşitli araçlar
  • Paraları toplamak
  • Ateş etme oyunu

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM