REKLAM

Video Game Tycoon

Video Game Tycoon Oyunu Oyna

Video Game Tycoon’da kendi video oyun imparatorluğunuzu kurun! Önünüzde parlak bir gelecek ve gerçekleştirmek istediğiniz büyük hayalleriniz var. İstediğiniz her şeyi elde etmek için çok çalışmalısınız. Şimdi pazara girin ve herkese iş imparatorluğunuzu nasıl kurabileceğinizi gösterin!

Bu strateji oyununda aklınızdakileri başarmak için çok çalışmalısınız. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, büyük atılımınızı gerçekleştirmek için bazı şeylerden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Bu strateji oyununda video oyunu pazarına giriyorsunuz. Bu piyasada başarılı olmak için iyi ve çalışkan çalışanlara ve iyi düşünülmüş stratejilere ihtiyacınız var. Çalışanlarınızın sanat eserinden oyunun türüne kadar ne tür video oyunları geliştireceği konusunda tamamen özgürsünüz. Daha sonra yapmanız gereken tek şey çalışanlarınızın değerli işlerinin getirisine sahip olmak için üzerine tıklamak. Büyük fayda sağlayabileceğiniz pasif yatırımları unutmayın! Ofis ortamında ve sarf malzemelerinde de bazı küçük ayarlamalar yapmalısınız. Çalışan sayısına ve performanslarına eklenen bu detaylar, stratejilerinize bağlıdır. Bu değişiklikleri yapmak için paranızı bu şeylere harcamanız gerekecek. Bu yüzden akıllıca düşünün ve daha fazla para kazanmak için paranızı iyi şeylere harcayın. Bu oyunun sonunda bir iş imparatorluğu kurabilir misin?

Tüm detayları ile kendi başınıza yeni bir iş kuracağınız bu eğlenceli oyunu beğendiyseniz, benzer eğlenceli bir oyun deneyimi için Idle Startup Tycoon‘a da göz atmalısınız.

Geliştirici

Holy Cow Studio, Video Game Tycoon’u geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Ocak 2022

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Stratejik düşünce
  • Yükseltilecek çalışanlar, sistemler ve sarf malzemeleri
  • Para biriktirmek ve biriktirdiğiniz parayı harcamak

Kontroller

Seçenekleri seçmek için sol tıklamayı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM