REKLAM

Sue Domates Fabrikası

Sue Domates Fabrikası Oyunu Oyna

Sue’nun domates fabrikasında mümkün olan her türlü domates suyunu hazırlamasına yardım edin. Bir sonraki seviyeye geçmek için bir hedefe ulaşmanız gerekiyor. Bahçedeki domates bitkilerini meyve verene kadar sulamalısınız, sonra domatesleri alıp işleme makinesinde saklıyorsunuz. Yeterince sahip olduğunuzda işlemeye başlayabilir ve mümkün olduğu kadar çok şişe domates suyuyla doldurabilirsiniz.

Sue Domates Fabrikası Oyunu Nasıl Oynanır?

Bahçeden fabrikaya gitmek için boşluk tuşuna basın veya bunun tersini yapın; bahçede bitkileri sulamak için fıskiyeye ve ardından sulamak istediğiniz bitkinin gövdesine tıklayın; büyüyüp domates verdiklerinde, almak istediğiniz domatesin üzerine tıklayın (hazır olduğunda, çok yeşil ve çok olgun değilken yapmalısınız) ve ardından domatesi içine koymak için makinenin tepsisine tıklayın. Makine size halihazırda kaç tane domatesiniz olduğunu gösterecek ve yeterli olduğunda, ‘BAŞLAT’ işareti görünecektir: meyve suyunu hazırlamaya başlamak için üzerine tıklayın ve ardından tek tek şişeleri doldurmak için kolu tıklayın. Sonunda el arabanız birkaç şişe domates suyuyla doldurulacak. Süre bitene kadar daha fazla domates elde etmek ve daha fazla meyve suyu elde etmek için daha fazla bitki sulayarak bu şekilde devam edin.

Kontroller
Boşluk tuşu = Ekranın iki tarafı arasında geçiş yap
Farenizi kullanarak domates bitkilerini (toprağı hedefleyerek) meyve verene kadar sulayın. Domatesleri alın ve makineyi doldurun.
Başlat ve ardından sağdaki sayfaya basın ve şişeleri doldurmak için düğmeye basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM