REKLAM

Dr. Panda Okulda

Dr. Panda Okulda Oyunu Oyna

Dr. Panda Okulda, tüm çocukları bu harika okulda bolca eğlenmeye davet ediyor! Burada sadece öğrenmek için değil, hayvan dostlarımızla kaliteli zaman geçirmek için katılıyorlar. Dr. Panda hepsiyle tanışacağı için çok heyecanlı! Bu maceraya hemen katılın ve hayvan öğrencilerin olduğu tüm odaları ziyaret edin. Lezzetli yemekler yiyin, laboratuvarı keşfedin ve yeni arkadaşlarla sosyalleşin. Hazır mısın? O zaman şimdi başlasın!

Okulun ilk günü için Dr. Panda ve arkadaşlarına katılmaya hazır mısınız? Çok eğlenceli olacak! Kantini, sınıfları, laboratuvarları, koridorları ve mutfağı keşfedebilirsiniz. Burada yeni arkadaşlarınızla sosyalleşmek için tek ihtiyacınız olan fareniz veya dokunmatik kontroller. Çocuklar, onlarla etkileşim kurmak için karakterlere ve tüm nesnelere tıklayabilir veya dokunabilir. Öğrencileri besleyin, derslere katılın ve eğlenirken birçok şey öğrenin. Her odada kıyafet gibi farklı nesneler sizi bekliyor olacak. Giyinmelerine, oyuncaklara uzanmalarına ve onlar için televizyonu açmalarına yardımcı olabilirsiniz. Oyuna daha fazla eğlence katmak için çizim yapabileceğiniz, boyayabileceğiniz ve oyuncaklar yapabileceğiniz bir oda bile var! Şekilleri artık çok daha kolay tanıyabilirsiniz! Yeni arkadaşlarınızla burada iyi eğlenceler!

Bu tatlılarla daha fazla macera mı arıyorsunuz? Dr. Panda’nın diğer oyunlarında veya bu oyun kadar eğlenceli birçok macerasında ona katılmak için ücretsiz ve çevrimiçi çocuk oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Panda LTD, Dr. Panda Okulda’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

Eylül, 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Etkileşimli nesneler ve karakterler
  • Keşfedilecek çeşitli odalar
  • Eğitici ve eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM