REKLAM

Hamburger Dükkanı

Hamburger Dükkanı Oyunu Oyna

Hamburger Dükkanında yeteneklerinizi mutfakta göstermenin tam zamanı! Restorandaki ilk gününüz ve hamburger yaparak biraz para kazanmanız gerekiyor! Endişelenme! Tamamen halledebilirsin! Haydi oyuna atlayalım ve ne kadar hızlı hamburger yapabileceğinizi görelim! İyi eğlenceler!

Herkes hamburger yapabilir, ama bunun ustası sensin! Burger barda çalışıyorsun ve bir müşteri gidiyor diğeri geliyor! Bu yüzden hamburger pişirirken çok hızlı olmalısınız. Çok havalı bir burger şefisiniz ama yine de müşterilerinizi memnun etmek için hızlı olmanız gerekiyor! Bu oyundaki amacınız müşterilerinizin istediği bir burgeri yaratmaktır. Burgerleri doğru şekilde hazırlarken biraz para kazanacaksınız! Restorandaki ilk gününüze hazırsanız oyuna başlamak için play butonuna tıklayın. Her seviyede, ulaşmak için farklı hedefleriniz olacak. Oyunun sana verdiği malzemelerle hamburgerleri yapmak için tek ihtiyacın olan faren. Ama dikkat et! Malzemelerin üzerine doğru sırayla tıklamalısınız. Ekmek, et, marul, ketçap, domates, peynir gibi farklı malzemeleri göreceksiniz. Kazanmak için her seviyenin sonundaki paraya tıklamayı unutmayın. Paranızı ekranın üst kısmından takip edebilirsiniz. İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi yemek oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

BPTop, Hamburger’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Haziran 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birçok seviye
  • Kolay kontroller
  • Bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM