REKLAM

Hot Dog Bush

Hot Dog Bush Oyunu Oyna

Hot Dog Bush’ta mükemmel sosisli sandviç ve hamburger pişirmeye hazırlanın. Gerçek sürpriz elbette bu kısım değil! Komik olan, bu sosisleri yapacak olan kişi. Tüm zamanların en dramatik kariyer değişikliklerinden birine şahit olmak üzeresiniz. Ve söz konusu kişi, George Bush’un kendisinden başkası değil. Bu hikayeye şahsen şahit olmaya ve yemek pişirme sektörünün neye benzediğini keşfetmeye hazır mısınız?

Herkes toplansın! Hayatta sadece bir kez görülebilecek bir şeye şahit olmak üzeresiniz. Eski başkan George Bush, köklü bir kariyer değişikliğine gitti. Tahmin etmek ister misin? Hayır, hayır bekleyemeyiz. Bir fast-food dükkanı açmak istiyor. Kulağa harika ve biraz da şok edici geliyor, bizce! Ama herkes sevdiği şeyi yapmalı, değil mi? Ve herkes fast food yemeyi sever. Kabul etmeyebilirler ama kabul ediyorlar! Bu oyunda amacınız ona yardım etmek ve sosisli sandviçleri ve hamburgerleri mükemmel bir şekilde pişirmek. İki oyun modu vardır, ancak kariyer modunda belirli bir yere ulaştığınızda hız modu kilidi açılacaktır. Kariyer modunda, her seviyeyi tamamlamak için belirli bir miktar para kazanmanız bekleniyor. Bir müşteri geldiğinde, siparişe bakın ve hazırlamaya başlamak için malzemelere tıklayın. Malzemeleri tezgaha sürükleyin ve ardından müşteriye verin. İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak istiyorsanız, çevrimiçi yemek oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Geliştirici

2dplay.com Hot Dog Bush’u geliştirdi.

Yayın tarihi

01 Mart 2021

Özellikleri

  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Güzel 2D grafikler
  • 2 farklı oyun modu
  • Ziyaret edilecek farklı yerler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM