REKLAM

Kendine Aşık Et 2

Kendine Aşık Et 2 Oyunu Oyna

Kendine Aşık Et 2’de tüm erkeklerin kalbini fethetmeye hazır olun. Bugün havada aşk var ve tüm o aşk sana ait. Bu lisenin yıldızı olmaya ve diğer kızlara eşi benzeri olmadığını kanıtlamaya hazır mısın?

Lise, her genç bayan için kendini kanıtlama yeridir. Lisede zekanızı, becerilerinizi ve yeteneklerinizi kanıtlayabilirsiniz. Bunun yanında lisede ne kadar güzel, şık ve çekici bir kız olabileceğinizi gösterebilirsiniz. Sınıfında en popüler olmak her genç kızın hayalidir. Tüm erkekleri kendine aşık ederek sınıfındaki diğer kızlara kraliçe olduğunu göster! Sınıfınızdaki diğer kızlar bunu yapmadan önce her erkeğin kalbini kazanmaya çalışın! Lisede yakışıklı erkeklerle flört ederek ve ne kadar harika bir kız olduğunu kanıtlayarak eğlen!

Bu oyunda amacınız, zamanlayıcı sona ermeden mümkün olduğunca çok sayıda çocuğun size aşık olmasını sağlamaktır. Ekranın üst kısmında ne kadar zamanınız kaldığını görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir çocuğu gördüğünüzde üzerine tıklayıp tutmak. Aşk sayacınızı doldurmak için ayaklarınıza bıraktıkları kalbi toplayabilirsiniz. Ama okulda tüm ilgiyi isteyen tek kız sen değilsin. Bir rakip göründüğünde, onu kazanmak için olabildiğince hızlı tıklamanız gerekir. Oh, bu arada, öğretmenlere dikkat edin. Nasıl olduklarını ve nasıl onaylamadıklarını biliyorsun! Oynarken iyi eğlenceler!

Geliştirici

Agame, Kendine Aşık Et 2 geliştirdi.

Yayın tarihi

24 Nisan 2017

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Sana aşık olacak birçok erkek

Kontroller

Bu oyunu farenizle oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM