REKLAM

Lezzetli Dondurma Yapma

Lezzetli Dondurma Yapma Oyunu Oyna

Lezzetli Dondurma Yapma ile tatlı dişinizi her zamankinden daha fazla açmaya hazır olmalısınız! Hayatınızda hiç bu kadar lezzetli ikramlar görmediğinize eminiz. Eh, her şeyin bir ilki vardır! Bu eğlenceli bulmacaları tamamlayabilirseniz, bu tatlıları alabilir ve daha fazla ısırmayana kadar yiyebilirsiniz. Şimdi mutfağa atlamaya ve yemek pişirme becerilerinizi sergilemeye hazırsanız, oyun başlasın!

Bu tatlılar harika! O kadar lezzetli görünüyorlar ki hepsini yemek için ekrana atlamak isteyeceksiniz! Bu eğlenceli yemek yapma oyununda bu lezzetleri pişireceksin. Talimatları takip ettiğiniz sürece o kadar da zor değil. Buradaki zorluk, bölümleri tamamlamak için zamana karşı yarışıyor olmanızdır. Ayrıca 3 yıldız toplamak için hızlı hareket etmelisiniz! Tamamlanması gereken toplam 3 aşama vardır. Yeterince iyi bir şefseniz, tüm başarıları da kazanabilirsiniz! Yönlendirme okları sizi malzemelere ve araçlara götürecektir. Doğru araçlara ve malzemelere tıklayın ve bunları fareniz veya parmağınızla sürükleyin. Oyun ekranının üst kısmından yıldızlarınızı ve kalan sürenizi takip edebilirsiniz. Oyunun sonunda başarılarınızı kontrol etmeyi unutmayın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Harika yemek pişirme becerilerinizi sergilemek ve gelmiş geçmiş en büyük usta şef olmak için buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi yemek oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın!

Geliştirici

iclickgames, Lezzetli Dondurma Yapma’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

7 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlamak için 3 aşama
  • Zamana karşı yarış
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM