REKLAM

Maşa ve Koca Ayı Yemek Yapıyor

Maşa ve Koca Ayı Yemek Yapıyor Oyunu Oyna

Maşa ve Koca Ayı Yemek Yapıyor oyununda hayvan dostlarımız için lezzetli yemekler hazırlamanız için sizi bekliyor! Çiftlik hayatı çok eğlenceli ama burada kendi yemeğini kendin yapmalısın! Bu arkadaşlar çok aç ve midelerini doldurmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Endişelenme! Yemek yaparken size yardımcı olacaklardır. Hazırsanız play butonuna tıklayın ve oyuna başlayın!

Maşa, Ayı, Kaplan ve Koyun bugün çiftlikte gerçekten çok çalışıyor. Bu yüzden şu anda çok açlar. Ama kimse onlara yemek yapmayı öğretmedi. Bu nedenle midelerini doldurmak için sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Oyuna başladıktan sonra önce karakterlerden birini seçin. Karakterler size kullanmanız gereken malzemeleri gösterecek. Konuşma balonunda yiyecek gördüğünüzde, odada bulun. Ardından, malzemeye tıklayın ve onu kılavuz okunun gösterdiği noktaya sürükleyin. Oyun ekranının sağ alt kısmında bulunan “ileri” okuna tıklayın. Ne yazık ki kirli bulaşıklar da sizin üzerinizde! Plakayı suyun altında tutun ve ardından sabunla yıkayın. Harika iş! Şimdi Maşa’nın başka bir arkadaşı ile devam edebilir ve aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Harika bir iş çıkardın! Şimdi sizin sayenizde doydular!

Şimdi ayrılma! Sevimli dostlarımızla başka maceralar denediniz mi? Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi çocuk oyunları koleksiyonumuzu görmelisiniz.

Geliştirici

babygames.com Maşa ve Koca Ayı Yemek Yapıyor’u geliştirdi.

Yayın tarihi

8 Ocak 2020

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Doldurulacak 16 karakter
  • 33 farklı içerik
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu farenizle oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM