REKLAM

Papa Sandviç Dükkanı

Papa Sandviç Dükkanı Oyunu Oyna

Kızlar için oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlardan biri olan Papa Sandviç Dükkanı, eğlence dolu ve oldukça zorlu bir yemek pişirme iş simülasyonu oyunudur. İşinizi ve müşteri yönetimi becerilerinizi kesinlikle geliştirmenize yardımcı olacak Papa Louie oyun serisinden oldukça popüler bir başka oyundur. 100 puan üzerinden yüksek bir puan almak ve bu puana göre müşterilerinizden ipuçları toplamak bu oyunda birincil amaç olacaktır. Order Station, Grill Station, Build Station ve Pop Station dahil olmak üzere dört istasyon içerir.

Bir beyzbol stadyumunda bulunan ünlü bir sosisli sandviç satan dükkanı devralmanız gerekiyor. Öncelikli işiniz, müşterilerinizden siparişleri almak, onları ızgarada pişirmek, (müşteri biletinizi kontrol ettikten sonra) enfes soslar eklemek ve birkaç lezzetli yan sunmaktır. Bu harika yemek pişirme oyununun, çok görevli usta bir profesyonel olmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Bu son derece etkileşimli ve güzel tasarlanmış fast food kralı simülasyon oyununu oynamanıza izin vermek için yoğun baskı altında zorunlu kararlar verme yeteneği, hızlı fare tıklama yeteneği ve mükemmel zaman yönetimi becerileri gerekir. Sosisli sandviçiniz ne kadar kaliteli olursa, müşterilerinizin size ödeyeceği maksimum dolar o kadar yüksek olur. Bu parayı daha fazla köpek seven müşteri çekmek, menünüze lezzetli yemekler eklemek ve mağazanızı mümkün olan en iyi şekilde yükseltmek gibi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Ağız sulandıran sanal atıştırmalıklar pişirmeyi ve hazırlamayı öğrenmenize yardımcı olmanın yanı sıra, kızlar için bu harika oyun aynı zamanda eşsiz müşteri hizmetleri ve kurnaz işletme yönetiminin temel gerçek yaşam becerilerini geliştirmenize de yardımcı olacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM