REKLAM

Bitkiler ve Zombiler 3

Bitkiler ve Zombiler 3 Oyunu Oyna

Şimdi mobil cihazlar için mevcut html5 sürümünde, ünlü bitkiler ve zombilere karşı çevrimiçi oyunun eğlenceli bir iki oyunlu klonunu deneyin. Oyunun yeni sürümünde farklı olan şey, geliştiricinin aynı bitkilerin ikisini birleştirerek daha güçlü bir tane yaratma olanağını eklemesi ve böylece diğer bitkilerin ortaya çıkabilmesi için açılan savaşta yer tasarrufu sağlamasıdır. Bitkilerin sürekli birleşmesi, yeni geliştirilmiş çiçeklere daha fazla güç, menzil ve hasar verecektir. Ayrıca zombileri öldürerek para kazandıkça daha fazla enerji santrali yetiştirmek için daha fazla arazi satın alabilir veya engelini kaldırabilirsiniz. Ne kadar çok bitkiye sahip olursanız bahçe savunması o kadar güçlü olacaktır. Farklı bitki türlerini birleştirin, bazıları zombileri yavaşlatır, diğerleri sıçrama hasarı verir ve diğerleri çok yüksek hasar verir, ancak daha yavaş bir saldırıdır. Zombilerin sürüsüne ve patronlarına karşı mükemmel öldürücü bitkiler yaratmak için bitkileri ne kadar bağlayabileceğinizi görün. Ayrıca, size para, elmas ve nadir çiçekler sağlayabilecek günlük ödülleri alın ve öldürmesi sevimli zombi patronuna dikkat edin. Her zombiyi öldürdüğünüzden emin olmak için, en güçlü çiçeği bahçedeki bir yerden diğerine sürükleyip bırakarak menzile sahip olabilir ve zombileri mümkün olan tüm açılardan vurabilirsiniz. Çiçeklerin savaş alanındaki konumlarını göreceğiniz için çok önemlidir.

Bitkiler ve Zombiler 3 oyununu tam ekran, herhangi bir tarayıcı türünde ve ayrıca tüm mobil cihazlarda tadını çıkarma olanağına sahipsiniz. Oyun sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir, bu nedenle oyunu okullarda, kütüphanelerde ve diğer yerlerde bile oynayın. Ve oyun sizi yenerse endişelenmeyin, oyunun geliştiricileri, tüm zombi istilalarını durdurabilirseniz oyunun devam etmesine izin verdi. Yani oyunu oynamaya devam edebilir ve en iyi savunmaya sahip olmak için çiçeklerinizi birleştirebilirsiniz. Mağazayı kontrol edin ve öldürmelerden kazanılan parayla hızlıca çiçek satın alın, ancak önce savaş alanını temizlemeye odaklanın, böylece daha fazla bitki büyüyebilir. Arazilerin engelini kaldırmak için çok paraya ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Parayı almak için bazı kısa reklamlar izleyebilir veya hepsini rulette riske atabilirsiniz;)) Çiçekleri yavaş, kritik ve çok fazla zarar vermek için birleştirdiğinizden ve bu eğlenceli çocuk bitkileriyle zombilere karşı arcade oyununda istilada zombileri durdurduğunuzdan emin olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bitkiler ve Zombiler 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

Bitkiler ve Zombiler 3 oynamak için fareyi kullanarak gezinin ve oyunu oynamak için sol tıklayın. Tarayıcılarda bitkileri tıklayıp sürükleyin ve daha güçlü bir tane oluşturmak için onları birleştirin veya bağlayın. Cep telefonunda, masalarda ve iPhone’larda bitkilere dokunup birleştirmek için cihaz ekranına parmağınızla bastırın, ayrıca bonus puanları ve altın almak için rol ve günlük ödülleri tıklayın.

Özellikleri:

 • Canlı renklere sahip ayrıntılı 2D ve 3D grafikler.
 • Farklı yeteneklere sahip birçok bitki türü vardır.
 • Yüz zombi dalgası ve patronları olan birçok seviye.
 • Oyunu her gün oynarsanız yedi güne kadar günlük ödül.
 • Bahçeniz için daha fazla arazi satın almak ve yükseltmek için kırmızı elmasları ve altınları toplayın.
 • Engelini kaldırmak ve kullanmak için yüzlerce bitki içeren bir çekim.
 • Ne kadar çok çiçek açarsanız oyunu kazanmak o kadar kolay olacaktır.
 • Güzel müzik ve animasyonlar.
 • Para, daha güçlü bitkiler ve elmaslar kazanmak için ruleti döndürebilirsiniz.
 • Pantolonlar yetenekleri, ateşleri, hasarları ve menzilleri bakımından farklıdır.
 • Mobil kullanıma hazır ve tam ekran modu.
 • Bağımlılık yapan oyun.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM