REKLAM

Zombi Savunma

Zombi Savunma Oyunu Oyna

Zombi Savunmada kabus gerçek olmak üzere. Cehennemde yer kalmadı ve ölüler artık dünyayı dolaşıyor. Beynini kendine saklamak istiyorsan, bir silah al ve kendini savunmaya başlasan iyi olur. Bunu sizin için başka kimsenin yapmayacağından emin olabilirsiniz. Zombi kıyametine hazır mısınız?

Kendinizi hazırlayın. Zombiler geliyor. İçinizdeki Rick Grimes’ı ortaya çıkarmak için zombi kıyametinin müziğini çalmaya başlasanız iyi olur! Amacınız her seviyeyi tamamlamak ve zombi dalgalarını yok etmek. Zombileri vurmak için tek yapmanız gereken ekrana tıklamak. Ancak zombiler çok sayıda gelecek. Barikata ulaşırlarsa sizin için çok geç olabilir. Bu yüzden hayatta kalmak için olabildiğince hızlı tıklamanız gerekiyor. Öldürdüğünüz her zombi için para kazanacaksınız. Bu paraları yeni askerler satın almak, mevcut askerlerinizi yükseltmek ve malzeme satın almak için kullanabilirsiniz. Malzemeler patlayıcı varil gibi şeylerdir ve kıyamet sırasında hayatta kalmanıza yardımcı olabilir. Daha sonra kesinlikle kullanışlı olacaklar çünkü oyun ilerledikçe daha sert ve daha fazla zombiyle karşılaşacaksınız. Orada hayatta kalmak için iyi şanslar!

Kıyamet kutlu olsun millet! Bunun gibi daha fazla oyun oynamak istiyorsanız, çevrimiçi zombi oyunları koleksiyonumuza göz atmalısınız. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

kiz10.com, Zombi Savunmayı geliştirdi.

Yayın tarihi

03 Mart 2021

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Güzel 2D grafikler
  • Kilidi açılacak yeni kahramanlar
  • Satın alınacak yükseltmeler

Kontroller

Ateş etmek için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM