REKLAM

Hair Challenge

Hair Challenge Oyunu Oyna

Görüntünüzü yenilemenin yeni bir saç yapmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Bir insanı tamamen değiştirebilir ve tamamen farklı görünmesini sağlayabilir. Bu işte profesyonel olmak istiyorsanız, Hair Challenge oynamanız yeterli!

En uzun saça sahip olmak için olabildiğince çok peruk toplamak ve yönlendirmek için yeteneklerinizi kullanmanız gereken kızlar için başka bir harika html5 oyununa katılın! Ancak makas, testere gibi saçınızı kısaltacak engellerden de kaçınmaya çalışın. Canlı renkli platformlarda yavaş yavaş yürürken, sarıdan kırmızıya, maviye, kahverengiye ve hatta pembeye kadar pek çok farklı saç peruk göreceksiniz, bu da onları almanızı zorlaştıracak şekilde düz olacak. Bitiş çizgisine ulaştığınızda, saçınızın ne kadar iyi ve uzun olduğuna hayran kalacak olan izleyicilere ödünç olarak saçınızı ve renginizi sunacaksınız. Saç renginizden memnun değil misiniz? Yoksa bir makyaja mı ihtiyacınız var? Sorun değil, çünkü burası tam bir kuaför pisti. Topuklu ayakkabılarınızı giyin, kendinize renkli bir saç boyası alın ve oyunun sunduğu yüksek platformda koşmaya başlayın. Oyun bittiğinde arkanıza yaslanacaksınız ve saçlarınız dökülecek, ölçümde ne kadar düşük olduğunu ve buna bağlı olarak puan ve elmas aldığınızı görmek için tıklamalısınız. Puanlar ve nakit para ile dükkandan, saç stillerinden, kıyafetlerden ve aksesuarlardan diğer görünümlerin engelini kaldırabilirsiniz. Mağazadaki üç öğenin her biri, HOT ve FAS olarak adlandırılan iki seçeneğe sahiptir. Ayrıca, oyunu daha kolay kazanmanıza yardımcı olabilecek ücretsiz öğeler, görünümler ve öğeler elde etmek için küçük reklamları izleyebilirsiniz. Minikoyuncu.org’daki tüm cihazlarda en güzel saç koşucu oyununda elinizden gelenin en iyisini yapın ve tarayıcıda Rail Slide ve Kıyafet Koşusu gibi diğer benzer oyunları deneyin. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Geliştirici

Hair Challenge oyunu DobGame tarafından geliştirilmiştir, ancak oyunu Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ücretsiz oynayabilirsiniz.

Özellikleri

  • Canlı renklere sahip basit görünümlü 3D grafikler.
  • Oynamak için çok sayıda seviye.
  • Toplamak için farklı saç peruk renk türleri.
  • Mobil uyumlu.
  • Toplanan para ve elmaslarla farklı görünümler ve saç modelleri satın alabilirsiniz.
  • Ne kadar çok saç toplarsanız o kadar çok puan alırsınız.
  • Eğlenceli oyun.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM