REKLAM

Koş Fred Koş

Koş Fred Koş Oyunu Oyna

Koş Fred Koş, mükemmel bir 3D koşucu oyunudur. Oyunun ana karakteri, koşan Fred, hiçbir şeyden korkmayan cesur ve sert bir adam. Kendini korkunç bir yerde buldu. Tuzaklar ve her türlü tehlikeyle dolu cehennem gibi bir kalede tek başına. Fred’in tek hayatta kalma şansı kaçmaktır. Oyunda, hayatta kalırken olabildiğince uzağa koşması gereken ana karakteri kontrol edeceksiniz. Bu kalenin uzun ve ürkütücü koridorlarında koşması gerekiyor. Yolunuzda acı çekmeniz için yaratılmış bıçaklar, delikler, yarıklar, dikenler ve diğer aletler olacak.

Oyun, macera ve hayatta kalma gibi birkaç moddan oluşur. Macera Modu, oyunun seviyelere bölündüğü bir hikaye modudur. Şu anda oyunda sadece 3 oyun dünyası var, bunlar: Korku Kalesi, Mağaralar ve Yüksek Kolonlar. Her dünyanın 10 benzersiz seviyesi vardır, bunlardan bazıları kolay, bazıları zor olacak. Hayatta kalma modu, oyun sonsuz olacağı için farklıdır. Bu, olabildiğince uzun süre koşacağınız anlamına gelir. Meydan okumaya başlamaya hazır mısınız? Öyleyse devam et!

Yolda, aralarında olacak birçok tehlikeli engel bulacaksınız: bıçaklar, uçurumlar, kılıçlar, testereler ve daha fazlası. Tüm bunlara ek olarak, arkanızda bir tırpanla bir büyükannenin peşinde koşuyorsunuz ve bu ölümün kendisi, ki er ya da geç sizi kesinlikle sollayacak. Büyükanne sürekli olarak kahramanınızı kovalar ve siz tereddüt ettiğiniz anda yetişip canınızı alır. En az birkaç seviye koşup ölmeyecek kadar maharetli ve hızlı koşabilecek misin? Atlayın, bir taraftan diğerine manevra yapın ve tüm tehlikelerin ustaca üstesinden gelin. Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın, Koş Fred Koş’un tüm amacı budur. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM