REKLAM

The Baby In Yellow

The Baby In Yellow Oyunu Oyna

Bebek bakıcısı olarak çalışırken farklı çocuklarla deneyiminiz oldu bazıları yaramazdı, diğerleri söylediklerinizi hiç dinlemedi ama bu çocuk kadar garip biriyle hiç tanışmadınız. Bu Sarı Bebek, dev nazar gözleri ve çok garip davranışları olan bir çocuk. Bebek bakıcılığı işiniz, ebeveynlerinin evine adım attığınızda gerçek bir korkuya dönüşecek. O kesinlikle baş belası ve dahası onda doğaüstü bir şeyden şüphelenmeye başlıyorsunuz. Bu sıradan bir bebek değil ve onunla çok yakında tanışacaksınız.

Oyun üç bölümden oluşmaktadır. İlkinde, alışılmış görevleri yerine getirmeniz ve bebeğe çok sıradan bir şekilde bakmanız gerekecek. Onu besleyin, vücudunu yıkayın, vb. Sorun şu ki, bunu yeterince başarılı bir şekilde yapamazsanız çocuk garip görünüyor. Aniden ortadan kaybolabilir ve onu aramak oldukça karmaşık bir iştir. Sizden gizlice kaçacak, saklanacak, kapıları açacak ve hatta bazen havada uçacak. Gerçekten de, şeytani gözlerinin görünüşü oldukça garip bir şey o normal bir çocuk olamaz. Oyun geliştiricileri, oyunun atmosferi üzerinde çalışırken ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Sevimli ve masum bir yaratığı, bu küçük çocuğu, gizli korkutucu alışkanlıkları ve paranormal özellikleri olan gerçek bir canavara dönüştürmeyi başardılar. Gerçekten de, dünyada bu çocuğa bakmayı kabul edecek başka bir bebek bakıcısı yoktur. Belki de ailesi ondan korkuyor ve bu yüzden seni işe aldılar. Bu şeytani çocuk kimsenin aynı odayı paylaşmak istemediği biri…

Oldukça yavaş yavaş gerçek bir kabusa dönüşen bebek bakıcılığı oyunu, gerilim ve baskı seviyesi yüksek oyunları seviyorsanız beğeninize gelecektir. Her yeni bölüm yeni ve ürkütücü bir şeyin kapısını aralayacak. Bu evde kendilerini çözecek olaylar karşısında şok olacaksınız. Korkarak ölmemeye çalışın ve ne olursa olsun işinizi yapmaya devam edin. Çocuk son derece şüpheli, ama bununla başa çıkabilirsin! Kötülüğün saf uygulamasıyla birkaç akşam ve gün sizi daha güçlü yapacaktır.Oyun oldukça zor ve alışılmış ev işlerinin altında yatan korku katmanını bulacaksınız. Bir noktada, çocuğun seni öldürmeye çalıştığını bile düşünmeye başlayacaksın! Küçücük bir yaratık nasıl bu kadar kötü olabilir? Her şeyi bulmak zorunda kalacaksın. Belki kötü ruhlar tarafından ele geçirilmiştir ya da aile lanetlidir. Senin görevin yapman gerekeni yapmak ve hayatta ve aklı başında kalmaya çalışmak. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM