REKLAM

2 Kişilik Kamyon Sürme

2 Kişilik Kamyon Sürme Oyunu Oyna

Bu sefer 2 Kişilik Kamyon Sürme oyunu ile büyük bir şehrin içinde kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır.

1 Oyunculu Oyun Modu:

Taşı: “W,A,S,D” veya “OK TUŞLARI”
El freni: “SPACE”
Kamera modu Anahtarı: “C”
Römorku Bağla/Çıkar: “T”

2 Kişilik Oyun Modu:

Oyuncu 1:
Hareket: “W,A,S,D”
El freni: “SPACE”
Kamera modu anahtarı: “C”

Oyuncu 2:
Hareket: “OK TUŞLARI”
El freni: “J”
Kamera modu anahtarı: “B”

Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun.

Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın!

Haydi başlayalım!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM