REKLAM

Hızlı Araba Yarışı 3D

Hızlı Araba Yarışı 3D Oyunu Oyna

Hızlı Araba Yarışı 3D sizi sürüş becerilerinizi göstermeye davet ediyor! Tek rakibinizin yine kendiniz olduğu ancak başka kimsenin olmadığı bir 3D yarış oyununa hazır mısınız? Bir sürüş simülasyonunun ve araba özelleştirmesinin keyfini çıkarmanızı sağlayan yüksek kaliteli renkli grafikleriyle bu oyuna gerçek bir bağımlı olacaksınız. En son moda spor arabanızla bu hızlı dünyaya atlamak istiyorsanız, oyun şimdi başlasın!

Bundan sonra yolların tek hakimi olmak üzeresin. Şehirde dolaşabilir, yolları keşfedebilir ve sürüş becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Seni burada durdurabilecek hiçbir şey yok. Oyuna başladığınızda, ana menüden özelleştirme özelliklerini ve yükseltmeleri görebilirsiniz. Harika görünüyor, değil mi? Ancak her şeyde olduğu gibi, özelleştirme ve yükseltme seçeneklerinin de bir maliyeti var! Oyunda para kazanmak için motoru kısa sürede çalıştırmalısınız. Tamamlanması gereken çeşitli hedefler ve görevler var. Bazıları sizi zamanlamanızla, bazıları sürüklenmelerinizle ve diğer becerilerinizle test edecek. Bu hedefleri tamamlarken bir miktar kazanç elde edebilirsiniz. Ancak asıl mesele, bu görevlerden sonra kazanacağınız ödül. Kazancınız ile arabanızın görünümünü değiştirebilir ve istatistiklerini yükseltebilirsiniz. Şimdi hazırsanız yola çıkalım!

Bunun kadar eğlenceli başka bir 3D yarış temalı sürüş oyunu arıyorsanız, buraya tıklayarak Süper Yarışa göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Great Games bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Nisan 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Araç özelleştirme ve istatistik yükseltmeleri
  • Hedefler ve görevler

Kontroller

Ok Tuşları veya WASD sürmek için. – Race, Break, Left & Right Space – Break LShift / RShift – Nitro

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM