REKLAM

Tır Simülatörü

Tır Simülatörü Oyunu Oyna

Tır Simülatörü, römorklu büyük, uzun kamyonların sürücüsü olacağınız harika bir oyundur. Bu oyunda, malları farklı şehirlere teslim etmesi gereken bir kamyon şoförü rolünde olacaksınız. Rusya’nın açık ülkesinde seyahat etme ve Moskova, Perm, Omsk, Voronezh ve diğerleri gibi en sevdiğiniz şehirlerin çoğunu ziyaret etme fırsatınız var. Uzun bir takside oturup uzun bir araba sürerken, pencerenin dışındaki güzel manzaranın tadını çıkarmak için çok zaman harcayacaksınız. Bu oyun, uzun yolculuklarda sürebileceğiniz ve gece gündüz açık bir dünyada etrafınızdaki her şeyi görebileceğiniz, erkekler için harika sürüş oyunlarımızdan biridir. Bugün sizi, çeşitli malların taşınması için büyük bir nakliye şirketinde Rus kamyon şoförü robotu olarak iş bulacağınız Rusya ülkesine göndereceğiz.

Tır Simülatörü Nasıl oynanır?

Oynamaya başladıktan sonra, ilk kamyonunuzu satın almalı ve büyük Rusya haritasında nereye gitmek istediğinizi seçmelisiniz. Bundan sonra, römorkunuzu almak ve belirlenen varış noktanıza gitmek için acele edeceksiniz. Kargonuzun zamanında teslim edilmesi gerektiğinden, yol boyunca da hareket edecek olan çeşitli araçları hafifçe geçmeniz gerekecek. Son noktaya geldiğinizde kargoyu bırakıp parasını alacaksınız, bu yüzden iyi bir miktar para almak için kargoyu teslim ederek iyi bir iş çıkarmaya çalışın.

Daha hızlı sürmek ve arabanızı daha iyi kontrol etmek ve teslimat için daha da fazla ödül almak için para karşılığında daha iyi kamyonlar satın alın. 6’dan değiştireceğiniz yeni kamyon türlerinin yanı sıra mal taşımak için 6 römorkun kilidini açabileceksiniz. Kamyonunuzu geliştirmek istiyorsanız, geliştirebileceğiniz yükseltmeler satın alın: aracınızın motoru, frenleri ve yol tutuşu.

Rus kamyon becerilerinizi geliştirin ve büyük kamyonları sürerken iyi bir deneyim kazanın. Öyleyse, bu harika ülkenin farklı şehirlerini ziyaret etmeye ve Rusya’daki en iyi kamyon şoförü rolünü oynamaya hazır mısınız? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM