REKLAM

Angry Birds 2

Angry Birds 2 Oyunu Oyna

Angry Birds 2’de sapanınıza atlayın, uçma zamanı! Dışarıda güzel bir gün. Çimler yeşil, güneş doğuyor ve her şey mükemmel görünüyor. Oh hayır! Bu da ne? Domuzlar yumurtaları kaçırdı! Ama şimdi ne yapmalı? Domuz lejyonunu yok etmek ve yumurtalarını geri almak için bir göreve çıkarken kuş grubuna yardım etmeye hazır mısınız?

Kuşlar için her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor ama biliyorsunuz ki bu bir anda değişiyor ve her şey yokuş aşağı gitmeye başlıyor. Pekala, şu anda olan tam olarak bu ve kuşların yardımınıza ihtiyacı var. Kral Domuz ve köleleri yumurtaları çaldı ve onları yemeyi planlıyor! Ama onları durdurmaya kim cesaret edebilir? Onların kahramanı olmak için kuşları bir sapan kullanarak domuzların üzerine fırlatmanız ve domuzları tamamen yok etmeniz gerekiyor! Bunu farenin sol tuşunu kullanarak yapabilirsiniz. Bu oyun tamamen en iyi açıyı bulmakla ilgili, bu yüzden dikkatli olun! 4 farklı bölüm var ve her bölümün tamamlamanız gereken birden fazla seviyesi var! Her seviyeyi 3 yıldız alarak tamamlamaya çalışın ve en iyinin en iyisi olun! Her kuşun farklı bir yeteneği vardır, bu yüzden onları mümkün olan en iyi şekilde kullanmaya çalışın! Peki, ne bekliyorsun? Patronun kim olduğunu domuzlara göster!

Angry Birds’ü seviyorsanız ve diğer becerilerinizi de geliştirmek istiyorsanız, buraya tıklayın ve beceri oyunları koleksiyonumuzun tadını çıkarın!

Geliştirici

Angry Birds 2, Rovio Entertainment tarafından geliştirildi.

Yayın tarihi

30 Temmuz 2015

Kontroller

Oynamak için farenin sol tuşunu kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM