REKLAM

Balığı Kurtar

Balığı Kurtar Oyunu Oyna

Fishing Online’da, bu küçük palyaço balığını kurtarmak için ellerinizi biraz ıslatmanın zamanı geldi! Palyaço balığının beklediği tanka suyun akmasını sağlamak için doğru pimleri doğru sırada çekin. Her zorlu seviyeyi başarısız olmadan tamamlayabilir misin?

Bu küçük balığın suya ihtiyacı var. Ona yardım edebileceğini mi sanıyorsun? Bu eğlenceli ve zorlu bulmaca oyununda bu küçük adamı kurtarmak için tek yapmanız gereken doğru pimleri doğru sırayla çekmektir. Bir raptiyeyi çıkarmak için, pimi olduğu yerden tıklayıp sürüklemeniz yeterlidir. Herhangi bir malzemeden önce suyun balığa ulaştığından emin olmalısınız! Çünkü bu tanklarda, zorlu ahtapot düşmanları ve küçük balıklarımızın hayatını ne yazık ki sona erdirebilecek kum gibi diğer dünyevi malzemelerle de karşılaşacaksınız. Kolay olan mavi seviyeleri tamamlayarak başlayın, ardından yeşil seviyelere ve zor kırmızı seviyelere geçin. Unutmayın, tamamladığınız her başarılı seviyede yıldız da kazanacaksınız. Ne kadar az hamle yaparsan o kadar çok yıldız alırsın. Balığınızı değiştirmek için daha sonra bu yıldızları kullanabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Şimdi küçük balık arkadaşımıza yardım edelim!

Bu tür eğlenceli pin bulmacalarını seviyorsanız, neden en popüler oyunlarımızdan biri olan Aşk Pimlerine bir göz atmıyorsunuz?

Geliştirici

Kiz10 Balığı Kurtarı geliştirdi.

Yayın tarihi

1 Ekim 2020

Özellikleri

  • Tamamlanması gereken farklı zorluklara sahip 30 seviye
  • Renkli sualtı dünyası
  • Sezgisel ve kolay kontroller
  • Kilidi açılacak yeni karakterler
  • Zorlu ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunun tadını çıkarmak için sadece farenize ihtiyacınız var.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM