REKLAM

Balta Ustası

Balta Ustası Oyunu Oyna

Balta Ustasında baltanızı fırlatmaya ve hedeflediğiniz hedefi vurmaya hazır olun! Başta kolay gibi görünse de oyunda ilerledikçe daha da zorlaşacak! Oyuna atlayıp sizi neyin beklediğini görmeye hazır mısınız? O zaman iyi eğlenceler ve fırlatmada iyi şanslar!

Balta Ustası oyununu hiç duydunuz mu? Anında ödül kazanma oyunu olan Balta Ustası, kullanıcıya basit bir oyun oynayarak operatörün makineye yerleştirdiği harika bir ödülü kazanma şansı verir. Oyuncu üç ödül sütunu arasından seçim yapabilir: alt ve orta bölümlerin her biri dört ödül bölmesi sunarken, üst sıra biraz daha büyük ödüller için üç yuvaya sahiptir. Oynamak istediğiniz satırı seçin, ardından sağdaki “Release to Strike” düğmesini basılı tutun. Oyuncu baltayı tutarken, balta yavaşça sağa doğru sürüklenecek ve bırakıldıktan sonra yere vuracaktır. Başarılı bir pirzola size ödülü getirecek, ancak bir bayanın tekrar denemeniz gerekecek. Bu, popüler bir oyun türüne benzersiz bir bakış. Ve şimdi onun çevrimiçi versiyonunu oynayacağız! Önünüzde balta atacağınız çeşitli hedefler olacak. Ancak işler göründüğü kadar basit değildir; hedefler hareket edecek ve onlara girmek zor olacak. Her seviyede yeni bir test sizi bekliyor. Örneğin, vurulması riskli hedefler bir kafatası ve kemiklerle boyanacaktır. İyi şanlar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

BPTop, Axe Master’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Eylül 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Zorlu oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM