REKLAM

Bıçak Fırlatma 2

Bıçak Fırlatma 2 Oyunu Oyna

Bıçak Fırlatma 2’de, amacınızın ne kadar isabetli olduğunu göstereceksiniz! Bıçaklarınızı alın ama kendinizi kesmemeye dikkat edin. Tamamlanacak birden fazla seviyeye sahip, kendinizi tahtayı doğru yerde bıçaklamaya hazırlayın!

Bunu evde denemeyin! Bu oyunda amacınız etrafınızdaki dönen yuvarlak tahtaları yok ederek her seviyeyi geçmek. Oyuna başlamak için 2 moddan birini seçin. İlki, tahtaları parçalara ayırarak seviyeleri tamamlamaya çalıştığınız klasik moddur. İkincisi, yüksek bir puan kazanmak için olabildiğince çok kalasları yok etmeye çalıştığınız sonsuz moddur. Klasik modun seviyelerini geçmek için 4 aşamayı tamamlamalısınız. Her seviyede, üç canla başlarsınız ve plank’ı kaçırdığınızda birini kaybedersiniz. Rastgele ortaya çıkan farklı meyvelere dikkat edin. Bunları dilimlemek size hızlı bir hız kazandıracaktır. Dinamitlere vurmak, üzerinde bulundukları tahtayı da tek vuruşta yok edecektir. Ekranın üst kısmında ilerlemenizi, yaşamlarınızı ve içinde bulunduğunuz seviyeyi takip edebilirsiniz. Her atışınızı değerlendirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve alabileceğiniz en yüksek puanı kazanın!

Buraya tıklayarak ücretsiz beceri oyunları koleksiyonumuzun altında listelenen oyunlarla hedefinizi uygulayın ve atışlarınızı mükemmelleştirin. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Huz, Bıçak Fırlatma 2’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Ekim 2019

Özellikleri

  • Oynamak için 2 farklı oyun modu
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Tamamlanacak birçok farklı seviye

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM