REKLAM

Bottle Flip 3D

Bottle Flip 3D Oyunu Oyna

Bottle Flip 3D’de internet çılgınlığına katılın! Şişeleri çevirmek sosyal medyayı kasıp kavurdu ve birçok insan bu eğlenceli aktivitede elini denedi. Evde çevirecek bir şişen yoksa endişelenmeyi bırak çünkü seni koruduk. Bu oyunda tüm seviyeleri geçebilir misin?

Şişeleri çevirmek için birden fazla deneme gerekiyor, ancak bu oyunda işler biraz daha kolay. Bu oyunda amacınız, şişeyi farklı nesnelere inmesini sağlamak için seviyeler arasında çevirmek ve yere düşürmeden bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Şişeyi çevirmek için sadece ekrana tıklamanız yeterlidir. Şişeniz havadayken ikinci kez tıklamak, çift çevirme yapmasını sağlar. Bunu yaparak daha yüksek nesnelere ulaşabilirsiniz. Bitiş çizgisine ulaştığınızda bir seviyeyi tamamlarsınız. Yere düşmek oyunu bitirir ve seviyenin başından tekrar başlamanız gerekir. Seviyeleri tamamlamak, farklı şişelerin kilidini açmak için harcayabileceğiniz paraları ödüllendirir. Paralarınızı ekranın sol üst köşesinden kontrol edebilirsiniz. En üstte, mevcut seviyedeki ilerlemenizi takip edebilirsiniz.

Kendinizi daha fazla test etmeye hazır mısınız? Ardından bunun gibi daha fazla oyun için ücretsiz beceri oyunları koleksiyon sayfamızı ziyaret edin. İyi eğlenceler!

Geliştirici

BPTop Bottle Flip 3D geliştirdi.

Yayın tarihi

30 Ekim 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Kilidini açabileceğiniz 24 farklı şişe
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için ekrana tıklayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM